Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Valódi hiperaktív gyermek...

Valódi hiperaktív gyermek képes lehet teljesen átlagosan viselkedni akár órákig is, ha egy számára nagyon jó, élvezetes, érdekes programon vesz részt?

Figyelt kérdés

Vagy akkor nem is igazi hiperaktív,ha képes ideig-óráig kontrollálni magát?

Sem dühroham nem volt,sem őrjöngés,egyetlen egy csúnya szót nem mondott,annyira boldog vagyok!


2011. nov. 27. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Képes rá.
2011. nov. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ettől még lehet hiperaktív, de biztosan nagyon sokat segít ez neki a fejlődésben.
2011. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

IGEN!!

És mi volt az az érdekes program?

2011. nov. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Á ,ne gondolj valami extrára,csak a helyi Árkádban voltunk nekem ruhát vettünk,ettünk egyet családostul az ételudvarban ,a kis hiperaktívomat a gyönyörű díszítés varázsolta el és volt a gyerekeknek egy ilyen kis meseországszerű felépítve téli házakkal,vasutakkal,mintha havas lenne,teljesen el volt varázsolva tőle.


Mikor hazajöttünk mondtam neki,hogy nagyon meg vagyok vele elégedve,beült az ölembe ,aranyosan mosolygott megölelt ,megpuszilt és megkérdezte"Anya igaz most te boldog vagy ? "

2011. nov. 28. 13:02
 5/7 anonim ***** válasza:
bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok. Melyik város árkádja? Szegediek vagyunk, és már várom hogy legyen vmi jó program a kicsiknek.
2011. nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De jóóóóóó!!:) Akkor sokat kell majd sétálnotok a télen ahol sok fények vannak:)
2011. nov. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez szép.

Mekkora a kicsi ? Talán tudtok már együtt csinálni akkor valami havas projektet. Én gondoltam dobozból csinálunk házat, az könnyű, és vattázzuk a tetejét az lesz a hó és hasonlók. Hátha most akkor ez is lekötné a tiedet is. Valami csillogó matrizákat, vagy hasonlót is ragasztunk majd a házikóra.

Bocs nem a kérdésedre válaszoltam.

2011. nov. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!