Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tegnap este ufot láttam?

Jackson666 kérdése:

Tegnap este ufot láttam?

Figyelt kérdés
este éppen feküdtem le mikor kinéztem az ablakon és egy csillagott láttam és össze vissza cikázot megállás nélkül elég nagy sebbeségel én elsőnek megijedtem mert ilyet nemláttam kimentem az udvarra jobban szemügyre venni szoltam a barátnőmnek őse hitt a szemének még soha iylet nemláttunk mi lehetett ez? mühold tuti nem mert láttam müholdat közlekedni ilyen sebbeségel igy helyetváltoztani nemhinnén hogy sikerülne kb 2 óra hosszán át csinálta ezt a fel alá összevissza cikázást mi lehetett ez vélemény?
2013. jún. 12. 19:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
lehet.már a második hidegháborúban is előfordult hogy ehhez hasonló pont tűnt fel a radaron
2013. jún. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Egyszer faterral mi is lattunk ilyet. Szolt hogy gyere csak ki. Kimentem este volt fekete egbolt es egy fenypont mint egy csillag es tenyleg ide oda cikazott. Repulo muhold nem lehetett merf kiszamithatalan mozgasokat csinalt es gyorsan tett meg nagy tavokat. Aztan eltunt. Erdekes volt. Tul nagy jelelntoseget nem tulajdonitottunk neki. A mai napig nics otlet hogy mi lehetett.
2018. ápr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez nagyon para
2020. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én voltam,én játszottam a lézerrel egy tükörről és úgy tünt meg van az első aki elhitte...
ápr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!