Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az Anunnakik és az Illuminátus...

Az Anunnakik és az Illuminátusok háborúja. Lehetséges? Ki fog győzni?

Figyelt kérdés

Mit szolnál hozzá, ha egy szép napon elkezdenék a földre leszálló UFÓk ölni a hatalmi elitet, de nem azért hogy minket kiírtsanak, hanemellenkezőleg. Minket szabadítsanak fel azáltal, hogy megszabadítanak minket a kormány manipulálásától és a mindennapi agymosástól és nyomortól.


Lehetséges lenne ez? Mit szolsz ehhez? [link]


2013. jún. 14. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
én fogok győzni
2013. jún. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
48%

Én azt hallottam ,hogy körülbelül 20 év múlva fog történni .

Ha érdekelnek a részletek írj :)

2013. jún. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Na az ufó szappanopera folytatódik...
2013. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

Nem értem ebben a logikát. Az annunakik a hüllőemberek, akik azért teremtik az embert, hogy az aranyat bányásszon nekik. Majd csak úgy viccből, még létrehoznak egy titkos társaságot (ami véletlenül felvilágosult tudósokból állt, hogy véget vessenek a keresztény fanatizmus ámokfutásának), azonosítják őket a sátánnal, ráadásul továbbra is engedik megjelentetni az összesküvés elméleteket, annak ellenére, hogy kontroll alatt tartanak minket.

WTF?

2013. jún. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
mi reptoidok fogunk győzni.
2013. jún. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%

A sumér agyag táblák szerint annak idején az annunakik leszálltak a földre, láttak itt egy csomó ember szabásu állatot, kinéztek 1-et, azt genetikailag megváltoztatták, majd ezen összevesztek egymással, Rá (Amun-Rá) az emberekkel volt, Marduk viszont nem. Ebből volt háborúzás, stb. Rá az emberekkel megalapította Egyiptomot, meg ilyenek. A maradék elhúzta a csíkot.

Na most, ez mind szép és jó mondhatnánk, mese meg minden.

De a lényeg ebben, hogy a kőtáblák brutális mennyiségü "véletlen" egybe esést mutatnak, többek között a bibliával is, nameg a mai elfogadott ismeretek tekintetében is bele illeszthető a képbe. Érdemes velük megismerkedni.

Tudom egyeseknek ez az egész vadul hangzik meg minden, én aláírom, hogy nem átlagos gondolkodás szükségeltetik hozzá, de a tény, hogy az általunk ismert első civilizáció ami ahhoz képes viszont brutálisan fejlett volt ilyen pontossággal legyen képes előadni egy még ma is ennyire meredek storyt, ráadásul úgy, hogy iszonyatos mennyiségben válaszoljon meg kényes kérdéseket szerintem azért elég nagy jelentőségü.

Például a sumérok Noé bárkáját egy tengeralattjáróként írják le, hát kérem? Tengealattjáró!?!?!

2013. jún. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%
Dárt Védör.
2013. jún. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Kezdjük ott, hogy az Annunakik és az Illuminátusok nem háborúznak ugyanis az ő leszármazottaik alkotják ma a hatalmi elitet . Arany - és bálványimádat, rabszolgaság ez ma is ugyanúgy megvan mint a régi Sumerben, csak ugye más tálalásban . Az igazi háború az atlantiszi leszármazottak (hajlított kereszt népe) és az annunaki utódok (hüllők népe) között van .
2013. jún. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Így van kedves Mária, így van.
2013. jún. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem fognak minket felszabaditani. Az elitet, meg mar joideje az iranyitasuk alatt tartjak
2013. jún. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!