Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Napból energiát tankoló UFO....

Napból energiát tankoló UFO. E szerint itt vannak! Na, erre mit léptek szkeptikusok?

Figyelt kérdés

Bizonyára emlékeztek még a tavalyi felvételre, amin egy Gigantikus anyahajó tankolt a napból.Na, ez most visszatért és egy kisebb UFO is felbukkant a napkorona közvetlen közelében.


Az UFO-k lehetnek olyan energiapajzsal védettek, amin nem tud kért okozni a nap. Anno a SG csillaghajója is átment a napon sértetlenül. Melyik faj tankolhat a nepból? http://www.youtube.com/watch?v=VDDxbUWnYRM


2013. jún. 14. 23:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%

Néztél már fel az égre mennyi csillag van?


Az mind olyan mint a mi NAP-unk. Szerinted pont itt akarnak "tankolni"!?


Ide szól az UFO szupershop kártyájuk, vagy mi?

2013. jún. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
tankolni vagy üríteni?
2013. jún. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
58%
A mi csóró naprendszerünk nem kell senkinek, megnyugodhatsz.
2013. jún. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Lehet a naprendszerben élő idegenek energiaforrása ez vagy egy űrutazás során itt tankolt valamelyik faj.


De valószínű az, hogy akik a naprendszerben élnek azok vették igénybe a napot.

2013. jún. 14. 23:11
 5/20 anonim ***** válasza:
47%
A szemetek mi adózunk már minden szarért ők meg lopják az energiát! :D
2013. jún. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
A nap nem a miénk.
2013. jún. 14. 23:16
 7/20 anonim ***** válasza:
55%

De a hold az enyém egy kis részben. Van is róla papírom. 10000 Forintot fizettem egy hold holdért.

És ha a napot parcellázzák, abból is veszek.

2013. jún. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 acelsziv ***** válasza:
45%

De igen. két éve egy spanyol nő bement a földhivatalba és a nevére iratta. Volt erről egy riport a rádióban.

Egyébként, hogyhogy nem lett még a téma fárasztó?

Én az a fajta vagyok, aki félúton van a szkeptikus és a "fanataszta" között. Az utóbbi a fantasztikumokban hívő -t jelenti. Tehát nem zárom ki a lehetőségét bizonyos dolgoknak, de nem is veszem készpénzként őket.

DE

Amiket itt olvasok azok... Főleg a kérdések formája. Mindenféle blődséget kiirkáltok és ezzel akartok hatni a szkeptikusokra. Őrület.

2013. jún. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
41%
És ha csak grilleztek? Van egy olyan érzésem, hogy senki sem volt ott a földről, hogy megbizonyosodjon róla, mit is csináltak ott... - mert persze volt ott valami, tuti U.F.O., ez nem kétséges...
2013. jún. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
86%
De ez csak egy napkitörés volt! Nézz utána, ezen semmi különleges nincs. Én egy db UFO-t sem láttam a felvételen!
2013. jún. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!