Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha léteznek földönkívüliek,...

Ha léteznek földönkívüliek, akkor köztük is vannak szkeptikusok, akik nem hisznek a létezésünkben?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 18:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
64%
És ezt mi ezt honnan tudjuk?
2013. jún. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Érdekesw kérdés. Viszont van egy fontos különbség köztünk: Ők ide tudnak jönni, mi meg nem tudunk odamenni. Tehát ha ők ide tudnak jönni, akkor ők már vagy 1000 évvel előttünk járnak, és akkor biztos annyira tudják, hogy vannak más bolygói lányek, mint ahogy mi tudjuk, hogy van Amerika, és lakni lehet ott.
2013. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
bocs: más bolygókon lakó lények
2013. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Mint szkeptiku elmondhatom, hogy nem a földönkívüliek létezését tagadjuk. Szerintem (szerintünk) valószínűtlen, hogy egyedül legyünk. De nekem ne mondja senki, hogy valóban ide járnak nyaralgatni, meg a háttérkormányokkal együtt enyésztik az atlantisziakat. Nincsenek itt, ez tény; de léteznek, talán ezt is kezelhetjük tényként.
2013. jún. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

ha léteznek, és több ezer évvel előttünk járnak, akkor szinte fel sem tudnánk fogni a gondolkodásukat, esetleg a hitükről vagy vallásukról szóló tanításokat.

olyan elvont fogalmakat használhatnak, amire mi még a szavakat sem ismerjük.


gondoljatok bele, olyan ez kb, mintha az ősembernek akarnád elmagyarázni a maghasadást, olyannak aki még a szavakat sem ismeri szinte!

2013. jún. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%

"esetleg a hitükről vagy vallásukról szóló tanításokat"


Miért kellenének téveszmék egy tudásalapú társadalomnak?

2013. jún. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

4#

Miért lenne tény hogy nincsenek itt ? Azért mert dacból a társadalom többsége képtelen ezt elfogadni ? Az megoldás ha homokba dugod a fejed ? Nagyon is sok minden azt bizonyítja hogy itt voltak vagy még mindig itt vannak . UFO-t már több millióan láttak, érdekes módon ennyi független szemtanú mindenhol perdöntő lenne, csak ebben a témában nem ...

2013. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
91%
Kötve hiszem, hogy egyedüli értelmes lények lennénk, túl nagy a világegyetem, hogy csak egy bolygón legyen élet. Ha járnak is ide, biztos, hogy nem az amerikai kormánnyal vállvetve kutatnak. Láttam már én az égbolton cikázva haladó fénypöttyöt, ami eltűnt egy pillanat alatt, szal miért ne lehetne?
2013. jún. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Az egyik válaszadó szerint az a nagy különbség, hogy ők ide tudnak jönni, azaz biztosan tudnak rólunk.


Nono! És ha ezt az adott bolygó hadserege titokban tartja? Vagy az adott bolygón még vannak olyanok, akik nem civilizáltak, de más területeken vannak olyanok, akik ide tudnak jönni?


És ha akik itt vannak, em gondolják, hogy mi értelmes lények vagyunk? Lehet, hogy a Marson is lézezik valami, amit mi nap mint nap látunk a távcsövön, csak nem tudjuk, hogy létforma, vagy légneműek és nem látjuk őket. Nem is hiszünk benne.

2013. jún. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Wadmalac ***** válasza:

Ha vannak ott szkeptikusok, akkor természetesen nem hiszik el, hogy mi már ott vagyunk és röpködünk a fejük felett meg rabolgatjuk a kicsi szürke gyerekeiket.

Szerintem jelen helyzetben igazuk van.

2013. jún. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!