Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Igaz az ami ebben a videóban...

Igaz az ami ebben a videóban elhangzik? (link)

2013. jún. 18. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem!Ilyet csinál neked egy info szakos 20 ezer FT-ért!
2013. jún. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

És? Attól már nem is lehet igaz? :D

Figyelj már, ha én tudok csinálni egy videót, amin hugyozol, akkor onnanstól kezdve senki sem hugyozik, mert én csináltam egy videót ami csak fake? :F


Kérdező, sajnos nem tudhatjuk mi az igaz belőle, és mi nem. A realitás azt mutatja, hogy baromság, de nem kizárható.

2013. jún. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, ha már egyszer eldönti, hogy leleplezi a dolgokat, miért nem csinálja rendesen? Mi az, hogy 7 perc után azt mondja, "fogytán az időm"? Miért nyomorítja 11 percbe, amikor lenne lehetősége órákon át beszélni és bizonyításokkal alátámasztani a sztoriját (ha egyszer tudós).


(És lett volna rá lehetősége, hiszen a videoóban említi, csak 2 évvel később adják ki.)


Szóval ez inkább kamu. Ugyanúgy használja a tipikus kamus eszközöket, mint Rejtett kéz vagy más.

2013. jún. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha igaz lenne a tartalma, akkor nem csak a youtube-on lenne fent, hanem be is jelentették volna.

De egyébként is árad belőle a kamuszag.

2013. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A youtube tele van ilyen videókkal. Pofáznak mindenfélét bizonyíték és hitelesség pedig nulla.


Eldöntheted hogy elhiszed vagy sem! Ennyi van.

2013. jún. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én azért inkább elhiszem, mert ki tudja. Jobb tudni, hogy ez is lehet, mint nem.
2013. jún. 18. 13:38
 7/7 anonim ***** válasza:

léteznek űrlények mert a világűr hatalmas. sokan nem hisznek bennük. DE HÁT B*ZDMEG NEM EGYEDŰL VAGYUNK!

és igaz ami ebben a videóban elhangzik.

2013. jún. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!