Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Buszon ülök. Egy csillag...

Buszon ülök. Egy csillag sincsen még az égen, csak egy nagyon fényes csillagnak tűnő valami. Néztem egy percig, és hirtelen eltűnt. Nem tudom mi lehetett az?

Figyelt kérdés
Nagyon fura volt, és egyszerűen nem tudom mi lehetett az. Egyik pillanatról a másikra kihunyt a fény.
2013. jún. 18. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Mert eltakarta egy felhő? Általában akkor nem látni a csillagokat éjjel, ha felhős az ég. Én sem látok egyet sem.
2013. jún. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés, kamu UFÓ.
2013. jún. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Két napja egy ragyás felhő sem talál ide, de pont most pont elborult. Reális.
2013. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert az sokkal reálisabb, hogy UFO-t látott a kérdező -.-
2013. jún. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Műhold.
2013. jún. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bizony, műhold is lehetett. Nagyon fényesen tud némelyik csillogni, és pár másodpers alatt teljesen eltűnik. Vagyis nem tűnik el, csak már nem veri vissza a Nap fényét.

Ha rá akartok keresni: iridium flare.

2013. jún. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is láttam egyszer műholdat, először azt hittem, hogy egy UFO az, de utána jutott percekkel később eszembe, hogy műhód. Nagyon fura volt. Két másodpercig lehetett látni. Mire megmutattam volna apukámnak, addigra eltűnt :DDDD
2013. jún. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
lehetett meteor(hullocsillag) is , azokat csak rövid idejig látni
2013. jún. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!