Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mesélnétek az idegenekről UFO...

Mesélnétek az idegenekről UFO hívők?

Figyelt kérdés

Itt mindenki olyan részletesen tudja oda vissza az összes faj nevét ABC sorrendben,illetve ezek kinézetét,szándékait (!),sőt még olyat is hallottam hogy valaki egy Tejútrendszer térképet is készített az elhelyezkedésükről.


Na az ilyen emberekhez szólna a kérdés:


szeretném ha elmesélnétek az összes (na jó,ez kicsit böszme kérés.Legyen inkább 3 szabadon választott) faj történetét,lakhelyét,biológiáját,kinézetét,életformáját,céljait,és a technológiai színvonalukat.


Ezeket szeretném minimum,de ha még olyanokat is kapnék hogy pontos leírása mondjuk egy szervrendszerüknek,pontos megnevezése a naprendszerük felépítésének vagy pontosan le lenne írva egy technológiájuk (leginkább a meghajtó rendszer érdekelne) akkor már el lennék ragadtatva!


Köszönöm előre is a NEM kötekedő válaszokat


(szkeptikusoknak üzenem:Én is szkeptikus vagyok,szóval ne gyertek ide élvezkedni,trollkodni.Én pusztán meg szeretném ismerni minél alaposabban a másik oldalt)



2013. jún. 25. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Olvasgatsad a paranormal.hu-t ot ez mind benne van.
2013. jún. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Amit én tudok idióták dolgaiból(én is szkeptikus vagyok):

Reptoid: Zöld, hüllőszerű lény. Szokott embereket rabolni, egyéni világuradalomra akar törni. Átlagos mérete: 170-180 cm.

Szilvásbuktoid(WTF???): Egy szilvás buktára hasonlító földönkívüli.

Az űrhajójuk pizza vagy hotdog alakúak(mert azt szeretik). Az emberi gyomorban szoktak chipeket elheyezni, az emberek tanulmányozása végett. 50-60 cm magasak, amikor bukta alakját öltik fel (amúgy a bolygójukon irdatlan nagyok[kb 280 cm magasak.], és annyira ijesztően néznek ki, hogy az embereknek szívrohamuk lenne tőle).

Lumbulábiak: Csak annyit tudni róluk, hogy szeretik a lábukat lóbálni("lumbálni"), és utálják a csflámákat, mert azok állandóan csillámfbombákat dobnak rájuk és csillámfsugarakkal lőnek. Ez ellen van a lábaknak egy irdatlan nagy, egészen idióta nevű pajzsuk, amivel ezek ellen tudnak védekezni. Emellett igen lusták, ezért sem támadtak meg minket 2012.12.21-én, Pedig meg van a technológiájuk hozzá, és a terveik is.

2013. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hallottam én már olyan UFO hívőt első,aki szerint az az oldal is kamu.Úgy hogy ha onnan tájékozódnék az irányotokba (feltéve ha te is UFO hívő vagy?) akkor jöhetnbe a következő válasz hogy :"Hát de a paranormál is hülyeség!".Nem.Én azt szeretném hogy TI mondjátok el a SAJÁT elképzeléseiteket,mert hát azokat csak nem fogjátok hülyeségnek tartani


(jó ,van pár skizoid az oldalon,ők talán még maguktól is félnek,de én az egészségesebbekre gondoltam)


Úgy hogy inkább tőlketek kérnék regényt,bár ha van oldal amin MINDEGYIKŐTÖK megegyezik hogy nem kamu,akkor annak a linknek is örülnék.


És második.FUCK YEAH!!!!!

2013. jún. 25. 21:08
 4/9 anonim ***** válasza:

kellemes esti olvasgatást.


pont úgy van minden a cikkben ahogy kérted.


[link]

2013. jún. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ÚÚÚÚÚh...Végelgyengülést kapok mire elolvasom!Na mindegy,egyébként pont egy ehhez hasonlóra várakoztam!
2013. jún. 25. 22:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem igazán szeretsz ólvasgatni,:) Nézz ősi idegeneket. Egyetemes tudással rendelkező szakemberek mutatnak meg komoly bizonyítékokat.
2013. jún. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kutató válasza:

En biztos vagyok benne,hogy itt aki ir ezekrol az idegenekrol,mindent csak kitalal vagy oldalakrol olvassa el.

Gondolkozzatok mar el,nincs honnan tudja senki,foleg nem hetkoznapi emberek.

2013. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sokan vannak itt akik nem a netről és a tv-ből szerzik az infot hanem saját élményektől és tapasztalatokból.

Bár olyan mind 1 mert ahogy a kérdezőt elnézem úgyse fog semmit elhinni még ha saját szemével látná akkor se.

A szkeptikus jelzőt én kicsit erősnek érzem.Ha végignéznél pár dokumentum filmet az ufo-k ról lehet hogy feltennél magadnak pár kérdést.Az nem szkeptikus aki legyint egyet hogy ez baromság és csak röhögni jár ide.

Fuck yeah....(elég komoly embernek tűnsz ilyen kiírások után ):)

2013. jún. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Evele123 ***** válasza:

Szia szkeptikus kérdező!!!


Leszögezném, hogy teljesen normális embernek tartom magam, antialkoholista, józan életű vagyok, nem dohányzok, nem élek semmilyen tudatmódosító szerrel. Vallásos vagyok, van munkahelyem és családom is, nekik nem igazán meséltem erről.


Én évekkel ezelőtt egy alkatrész-gyárban dolgoztam, ott volt egy esztergályos kolléga. Ő mesélte, hogy elvitték őt a földönkívüliek. Hát a legelső reakcióm az volt, hogy kiröhögtem. Azt mondta, hogy látta magát az űrhajóban egy műtőasztalhoz hasonló valamin, valamilyen operációt csináltak rajta (gént loptak???), aminek a végén beleraktak egy fémből készült izét. Ez a volt kollégám végig ébren volt, érzett is némi fájdalmat, de le volt bénítva, moccanni sem tudott. Ugyanez a volt kollégám beszélt egy barátjáról is, aki szívbeteg volt. Az orvosok már lemondtak róla, mivel elég öreg is volt. Egyik éjjel ezt az idős embert elvitték az idegenek és megoperálták a szívét. A hasára írtak valami hieroglifákhoz hasonló írást. Vele találkozott a volt kollégám, hogy megkérdezze, mi újság vele. Ez az idősebb szív műtött ember elmesélte a sztoriját az ufókkal. Az exkollégám is mesélt, hogy ő meg hónapok óta nem talált munkát. A barátja ekkor mondta, hogy a földönkívüliek kinyitották a lelki szemét is és azt látta, hogy azért nem talál munkát a volt kollégám, mert valaki rontást rakott rá. Ezt füstölővel és valamilyen imával le is szedte róla. Rá pár napra felvették az illetőt abba a gyárba, ahonnan ismerem őt.

Ennek a volt kollégámnak az elbeszélése szerint valamilyen lapított "tepsifejű" lények voltak és gondolati úton elhangzott az a beszélgetés két idegen között, hogy "-Adjál még energiát, mert így emlékezni fog" mire a másik: "Úgysem fog hinni neki senki, saját magát nevetteti ki..."

Ami tény, hogy akinek csak mesélt erről a sztoriról, mindenki csak cikizte érte. A biztonsági őr meg nem értette, miért sípol be a fémkereső az illető hátánál.

Mindez kb. 6 éve történt. Az én élményem annyi, hogy egyik éjszaka (egyedül laktam egy albérletben) egy hatalmas sugár haladt végig a testemen, mintha beszkenneltek volna. Ezután nem tudtam megmozdulni. Láttam magamat, ahogy felemelkedek az ágyamról, ahogy átsuhanok a falon és láttam egy csészealjat, amibe befelé húz a sugár. Ekkor filmszakadás és arra emlékszem, hogy a falon keresztül haladva (a sugárnyalábban) puhán landolok az ágyamban. Egy olyan sugallatot kaptam, hogy a "magas szőkék" nevű faj vitt el.

Bárkit ki lehet nevetni, mert ilyen témáról beszél, de ha elvisznek, soha többet nem neveted ki az ilyet (lásd saját példa).

Csak addig vagy szkeptikus, amíg veled nem történnek meg ilyen dolgok. Tudnék még mesélni, de ha csak megvetést kap az ember, akkor minek???


A beszólogató "okosoknak" üzenem, előbb tanulj meg helyesen írni, mert ez így a magyar nyelv megcsúfolása és a te szegénységi bizonyítványod egyszerre.


Üdv. Evele

2013. júl. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!