Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Van olyan idegenekről, ufokról...

Van olyan idegenekről, ufokról készült kép az interneten amit valósnak véltek?

Figyelt kérdés
ha igen linkelnétek?:D
2012. jan. 4. 20:26
1 2
 1/11 Tom Benko ***** válasza:
UFO-król több is ilyen, ugyanis ez azokat az objektumokat jelenti, amiket nem sikerült azonosítani. Idegenekről szintén nagyon sok van, például a Kovács Béláról készültek is ilyenek, mert nekem minden Kovács Béla idegen.
2012. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
akkor máshogy hogyan fogalmazzam meg?pontosan érti szerintem mindenki hogy mire gondoltam..:)
2012. jan. 4. 20:37
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Biztos van, csak a sok hamisítvány közepette már senki nem tulajdonít neki jelentőséget. Amúgy 404 szerint az összes anyag eredeti.
2012. jan. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nincs.

Nem nagyon hiszek az Ufókban, bár lehet, hogy vannak, ki tudja?

De eddig még nem láttam meggyőző videót.

2012. jan. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2012. jan. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
UFO-król nagyon sok hiteles felvétel és kép készült viszont UFOnautákról egy sem, így csak babona, hogy kis szürke emberek vezetik őket, de szóba jöhet Han Solo is, meg a reptoidióták.
2012. jan. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Tom Benko ***** válasza:

"Van olyan, földön kívüli értelmes élőlényekről vagy az általuk vezetett járművekről készült kép az interneten, amit valósnak véltek?"

UFO: Unidentified Flying Object - Azonosítatlan Repülő Tárgy. Bármi ide tartozik, amiről nem tudom, hogy mi az. Ilyen van.

Idegen: Olyan személy, aki nem tartozik az ismeretségi körömbe.

Próbáljunk már meg pontosan fogalmazni, mert különben pontatlan lesz a válasz is.

2012. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem ufo kategóriába ez így pontisan érthető...de itt mindig mindenbe beleköt valaki:))
2012. jan. 5. 20:16
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
egy van, de azt is csak azért, mert én készítettem
2012. jan. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2012. jan. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!