Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kedves UFO-hívők, mi lenne a...

Kedves UFO-hívők, mi lenne a bizonyíték arra hogy léteznek UFO-k? Nem videó formailag?

Figyelt kérdés
nem tudom már hogy higgyek e bennük vagy sem mert nekem az lenne a teóriám hogy ha a földön ki tudott alakulni élet akkor máshol is nem?

2013. jún. 25. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
tuti vannak mert énis az vagyok pontosabban földönkivüli
2013. jún. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy kialakulhatott élet, de ez még nem azt jelenti, hogy agyhalottaknak mutogatják magukat.

Amúgy UFO!=földönkívüli

2013. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
UFO= azonositatlan repülő tárgy
2013. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Máshol is van élet, a Drake egyenlet által megadott formula alapján valamennyire számszerűsíthető ez az összeg.

Az ufók meg még nincsenek itt, arról nincs egyértelmű bizonyíték.

2013. jún. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nézd a History-n az Ôsi idegenek-et van aki bennük hisz, hogy ôk teremtettek és szemmel tartanak nameg 2000-valahányban az ûrbôl jöty 1 kódolt üzenet ezt mivel magyarázzátok? :)
2013. jún. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A legkomolyabb harmadik tipusú találkozásokat, szerintem a biblia írja le! S rengeteg érdekes festményt is adalékolnak hozzá egyes kutatók! Az ősi idegenek valóban hitelesen mutatja meg ezeket. Fenn van a YouTube is aszem pár rész.
2013. jún. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A Kanadi volt védelmi miniszter beszédében felfedte a földönkívülieket.
2013. jún. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én Magamon kívüli szoktam lenni.
2013. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Boldi11 ***** válasza:

Az ufo szó nem a földönkívüli életet jelenti csupán annyit h: unkown flying object (azaz ismeretlen repülő tárgy).

Létezésükre vannak bizonyítékok de a nagyrészük ezeknek támadható pl: gabonakörök(ált körzetükbe sugárzás mérhető),tehenek elrablása majd sebészi pontossággal való felvágásuk és visszaküldésük az elrablás helyszínére stb.

Amit az előző válaszolók egyike is írt a Drake egyenlettel kilehet számolni a lakott bolygók számát a galaxisban,ez a tudományos megközelítése,de ha csak simán belegondolsz túl sok csillag és bolygó van h az egyiken ne alakulhatott volna ki élet.

2014. jan. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, összekevered a dolgokat.

Egyrészt, az elég valószinü, hogy a földön kivül máshol is kialakult már élet, de ennek semmi köze ahhoz, hogy valaha is jártak-e a bolygónkon idegen lények.


A világegyetem ma ismert mérete kb. 24 milliárd fényév, és kb. 200 milliárd galaxis található benne. A csillagok és a bolygók számát nem tudom, de nyilván még ennél is sokkal-sokkal nagyobb. Ebből kiindulva valószinüsithetjük, hogy máshol is kialakult az élet, ugyanakkor annak az esélye, hogy valaha is találkozzunk más civilizációkkal, majdnem 0.

Ugyanis két tényező is ez ellen szól: az egyik tényező a távolság, a másik pedig az idő.

A távolságról:

Először is szögezzük le, hogy a világegyetemünkben a fizika törvényei mindenhol ugyanazok. Márpedig a fizikának az egyik legszilárdabb, kisérletileg is rengetegszer igazolt alapelve az, hogy - a fényt kivéve- a fény sebességével nem lehetséges mozogni. Ez a törvény ugyanúgy vonatkozik bármely másik civilizációra, mint ahogy ránk.

Egy kis érdekesség: A hozzánk legközelebbi csillag a proxima centauri, kb. 4 fényévre van, viszont - jelenlegi ismereteink szerint - nem keringenek körülötte nagyobb tömegü égitestek, pláne nem a lakhatósági zónán belül.


Könnyen belátható, hogy egy ekkora hatalmas térben, annak az esélye, hogy két civilizáció egymáshoz relative közel fejlődjön ki, olyan közel, hogy esélyük legyen kapcsolatba lépni, nagyon-nagyon kicsi.


Az időről:

Ugye fentebb már emlitettem, hogy az univerzum ma ismert kora kb. 14 milliárd év, és hogy meddig létezik még, arról fogalmunk sem lehet. Az emberi civilizáció mindössze néhány ezer éves. Ugye már azt is nehéz megmondani, hogy egy civilizáció mennyi időt képes élni; Egyes teóriák szerint egy civilizáció hamarabb feléli a saját bolygóját, minthogy képes legyen más bolygókra utazni, igy aztán soha nem fogunk földönkivüli lényekkel találkozni.

Mindenesetre azt könnyü belátni, hogy annak az esélye, hogy egyazon időben két fejlett civilizáció létezzen, szintén nagyon kicsi.



Na most, ha összeszorozzuk a távolságból és időből fakadó valószinüségeket, akkor arra jutunk, hogy annak az esélye, hogy találkozzunk egy értelmes földönkivüli civilizációval, gyakorlatilag 0.


Véleményem szerint a legtöbb, amit remélhetünk, hogy talán egyszer fogunk egy rádiójelet, amit minden kétséget kizáróan értelmes lények sugároztak ki valahol, valamikor, vagy esetleg a naprendszerben primitiv, mikroszkopikus életet találunk valamelyik bolygón. Viszont már az is álom kategória, hogy rádiójelekkel kommunikáljunk, ugyanis az is csupán fénysebességgel képes haladni, igy mondjuk egy mindössze 20 fényévnyire lévő bolygóval is 40 évbe telne egy üzenetváltás..

2014. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!