Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szólsz a ehevi legmeredeke...

Mit szólsz a ehevi legmeredekebb UFÓ észlelésekhez, melyek egyértelműen UFÓk a szakértők szerint!?

2013. jún. 30. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Hűha, ez igen!!! Ők melyik faj? A reptoidok vagy a lumbulábiak?


(Kérdező! Nem így kell feltenni a kérdést, hanem előbb jön a kérdés, aztán pedig: "na erre mit léptek szkeptikusok"! Csak így teljes értékű!)

2013. jún. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Vannak nem egyértelműen ufók is?
2013. jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudok hozzászólni, inkább csak ehevek-havovok. Vagy meredek? És melyik ufószakértő szerint egyértelmű?

Kérlek nevezz meg egyet valamelyik neves egyetem diplomás oktatói közül! Kérlek, nevezd meg azt a tudományos szakfolyóiratot is, amelyet akadémia, egyetem, más hasonló testület ad ki, tudományos körökben mértékadó, s melyben az illető tudós már többször is publikált.

Ha ezzel nem tudsz szolgálni, akkor megelégedek annyival is, hogy megígéred, elmégy egy nyelvtantanárhoz.

2013. jún. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Valahogy engem ez a téma nem tud lázba hozni.


Annyi tudományterület van a Földön, annyi érdekes, fantasztikus és csodálatos megismernivaló van akár a saját testünkön, azonosítatlan repülő tárgyak és földönkívüliek? Bitch please!

2013. júl. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ti mind a négyen miért jártok ide, ha nem hisztek az egészben? Én sem járok a keresztény kategóriába trollkodni. Vagy ennyire unatkoztok?
2013. júl. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Igen. Éppen nem tudtam több fekvőtámaszt nyomni, lazulás közben pedig miért ne lehetne egy kis véleménycserét folytatni. A gondolatok áramlását segítendő.


Egyébként én egy meggyőző és voltaképp érdekesebb videót láttam földönkívüliekkel kapcsolatban, az azért kissé megfogott. Egy elvileg CIA ex vezető számolt be talán az 51-es körzetről.

Nos, érdekes is lehetne, vagy csak szimplán kamu. Igazából nincs elég rálátásom hozzá hogy megítéljem mi lehet az igazság. Manapság egy videó felvétel, egy interjú kevés dologra egyértelmű bizonyíték.

2013. júl. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
12:05, egyáltalán nem. Én speciel igenis hiszek a földönkívüliekben, és a földönkívüli életben, csak az itt előadott reptoidos-krixkraxis-lumbulábis baromságokon szoktam trollkodni, főleg ha egyértelmű hogy a kérdés maga is provokatív (értsd: szkeptikusok,erre mit léptek?)
2013. júl. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!