Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Merre vannak magyarország...

Merre vannak magyarország legmeredekebb utcái vagy érdekes szűk dombos utcák?

Figyelt kérdés
Szeretek autózgatni, már nagyonsokfelé járkáltam így, de hátha vki ismer még szuper kihagyhatatlan helyeket. :)
2012. szept. 4. 18:24
1 2
 1/12 anonim válasza:
Érd.
2012. szept. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Budapesten a budai oldalon elsősorban a XII. kerületben, Pécsett is van talán néhány, az észak-balatoni településeken, például Balatonalmádiban. (Mondjuk én azt bringával másztam meg.)
2012. szept. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi, utánnanézek, bár ott emlékeim szerint nincsenek ilyenek annyira. Budaörsön voltam már meg ott a hegyalja út vége felé a nyaralós részen, de pl pécs még érdekes lehet.
2012. szept. 4. 18:42
 4/12 A kérdező kommentje:

köszi :)

észak balatonon is járkáltam már elég sokat :)

2012. szept. 4. 18:43
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, buda lesz a következő cél :)
2012. szept. 4. 19:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Budapest II.ker Táltos utca
2012. szept. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Remeteszőlős kis mellékutcái eléggé kuplungpróbálók, ne hagyd ki :)
2012. szept. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az utca neveket sajnos nem tudom, de megpróbálom leírni, merre van, hátha megtalálod.


Tehát egyszer (5 éve kb) valami iszonyatos dugó volt Budán (bombát találtak valahol + balesetek + le volt zárva a fél város) így el akartam kerülni minden főutat. Budakesziről jöttem vissza, a 12. kerületbe. Belőttem a GPS-be valami nagyon elvetemült kerülőutat és az alapján jöttem.

Akkor olyan utakra keveredtem rá, hogy többször félreálltam ellenőrizni, hogy biztos jó irányba megyek e. Volt egy szűk, erdős szakasz, néha jöttek szembe, akkor centizgetni, tolatgatni kellett, hogy elférjünk. Aztán mikor mikor beértem a lakott területre, ott is nagyon szűk, meredek, kanyargós utcák voltak. Az is még elég erdős rész volt, de már tele volt villákkal. Most nézegettem google earth-ön, de egyszerűen nem találom merre járhattam, vagy hogy pontosan honnan hová mentem.

2012. nov. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Gödöllő, Máriabesnyő, Királytelep.Ahogy megy ki az 3-as út Bag meg Aszód felé,a város vége előtt balra fent.Próbáld ki.

Én futni szoktam arra.Nem rossz.

2012. nov. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Pécsen rengeteg meredek utca van, a MEcsekből lefelé főleg, szűkek, kanyargósak, csúszósak :D Imádom ilyenkor télen.
2013. jan. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!