Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Titokzatos földönkívüli...

Titokzatos földönkívüli rádiójeleket vizsgálnak tudósok. Megvannak az UFÓK forrása?

Figyelt kérdés

"Vélhetően nem a mi galaxisunkból származik négy rejtélyes rádiójel, amelyeket tudósok vizsgálnak. "


Lehet innen jönnek az idegen UFÓK?


Bővebbe: [link]


2013. júl. 6. 20:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen és erről a paranormál hu hírportált értesítik legelőször, sőt velük fogják felvenni először a kapcsolatot!
2013. júl. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Most Én a paranormalon olvastam előszőr mert ez a kedvencem, ufólogiai hírportál, lehet máshol is megjelent a friss hír, de ha azt olvasom onnan értesülök róla. Ha te X tv-t nézel te is ott olvasod, nézed előszőr a híreket, akkor te is onnan értesülsz. Ez nem azt jelenti, hogy máshol nem jelenik meg a hír, hanem hogy te onnan hallottál elsőnek. Érted fiam?
2013. júl. 6. 21:02
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem, az az X-Akták
2013. júl. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor mutass már erről máshonnan, hiteles oldalról is néhány cikket, ha kérhetlek!
2013. júl. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Miért Én mutassak ? Téged érdekel. Nekem ez is jó. Nem mindegy hololvasod? Ha elolvasod a cikket alul van a forrása. Írd be a keresőbe a cikk címét és találsz sok forrást.
2013. júl. 6. 21:36
 6/14 anonim ***** válasza:

Na, kár volt belenéznem...

"Hat évvel ezelőtt jelent meg fedeztek fel..."

"...a műszereik hibájáról van szó, esetleg földi jelről van szó..."

"Ezek az rendkívül rövid rádiójelek..."

Hogy lehet komolyan venni egy ilyen cikket, aminek szerzője még írni sem tud rendesen?


Másrészről, igen, az oldal alján a forrás, átirányít egy hasonló hitelességű oldalra, ezzel tényleg sokat segítettél, köszi!


Harmadrészt, rákerestem többféleképp is, de érdekes módon a Science magazinban megjelent állítólagos cikkről, ami ezzel a témával foglalkozik, semmit sem találtam. Gyanítom, hogy a cikkben "megnevezett" emberekkel is hasonló a helyzet...

2013. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sience magazin nincs fenn neten pl mert papíralapú vagy előfizetéses, attól még lehet igaz kisfiú!
2013. júl. 6. 21:50
 8/14 anonim ***** válasza:

És mi van akkor, ha papír alapú? Attól én még egy csomó cikkét olvastam itt a neten. Érdekes módon viszont pont ez nem csak hogy hiányzik, de még csak egy nyúlfarknyi utalás sincs róla sehol, kivéve az ilyen kamucikkekben. Micsoda véletlen egybeesés :)

De akkor tessék, a manchesteri egyetem kapcsán egyetlen Dan Thorntont dobott ki a gép, aki történetesen egy asztrofizikus hallgató, ám ismét csak sehol semmi utalás sincs vele kapcsolatban a cikkedben szereplő állításokra.

Ugyanez a helyzet Scott Ranson állítólagos nyilatkozatával is, sehol semmilyen hiteles információ sincs arról, hogy ő valaha is ilyet állított volna.


Szóval édesapám (ha már én a kisfia vagyok, ugye), egy jó tanács! Legközelebb próbáljon meg gondolkozni is egy cikk elolvasása után, annak tartalma kapcsán! Főképp azelőtt, mielőtt ilyen rosszul megszerkesztett hazugságok megosztására adná még egyszer a fejét!

2013. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Gaebrol! Nem voltam rest pl. a Ősi idegenek tudósainak utánanézni. Azokat ellenőriztem, akiket professzorként, kutatóként emlegetnek, s egyetemet, kutatóközpontot is megneveznek. Egyetlen egy sincs. Az intézmények egy része sem létezik.


-----

Ez az érdekes figura azt mondja, hogy járjunk utána, ha minket érdekel. De minket nem érdekel a paranormal.hu utánközlő bűzláda. És ezt már tudattuk is sokszor vele.

2013. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
"Bár a tudósok nem tudják biztosan, mi bocsáthatja ki ezeket a jeleket, feltételezik, hogy egy kisebb, de nagy energiával rendelkező objektumról van szó, mint például egy magnetár, ami rendkívül erős mágneses térrel rendelkező neutroncsillagot jelent."
2013. júl. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!