Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi ez a "világraszóló" bejelen...

Mi ez a "világraszóló" bejelentés, amiben közlik az emberekkel, hogy léteznek földönkívüliek?

Figyelt kérdés
A családom már ezzel fáraszt napok óta. Elég ijesztő, hogy feltétel nélkül elhitték. Én szkeptikus voltam ezzel a bejelentéssel kapcsolatban, és ez most sm változott meg,hogy rákerestem a hírre, amit a "média eltitkol". Nekem azt mondták a TV-kben ment le. Nem találtam semmi hiteles információt, csak ál-hír oldalakat.

2013. júl. 10. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
AZ adás utáni reklámok annyira kimosták a fejeket, hogy már senki nem emlékszik a hírre :S
2013. júl. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
44%

HA léteznek, valószínű, hogy elöször csak egy szűkebb vezetői körben ismert.

HA a szűkebb kör tud róla, azt is tudják, előbb-utóbb be kell jelenteniük.

HA be kell jelenteniük, előtte politikailag, gazdaságilag meg kell vizsgálni a lehetséges hatásait, fel kell készülni. (mindenki úgy helyezkedik, hogy a lehető legtöbb hasznot húzza belőle)

HA készülődés van, szivárog az infó.

HA szivárog az infó, keletkeznek a "népmesék" és az álhír oldalak.

HA léteznek.

Ez esetben hiába keresel hiteles infót, ha még nincs bejelentve, akkor nem hivatalos az info, nem a média titkolja, hanem még nem szóltak nekik. (mert még nem áll érdekükben, hogy hivatalos legyen.)


HA pedig nincs semmi, akkor megint egy jó kis fantáziajátékot űz valaki és jókat röhög a hiszékeny népen.

Nem ijesztő, hogy elhitték, van, aki a Mátyás király meséket is elhiszi. Igaz vagy nem, mennyi igaz belőle, azt már ki tudja??

2013. júl. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!