Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Na ezoterikusok, ehhez mit...

Na ezoterikusok, ehhez mit szóltok? Megfejtettem az UFÓ problematikát. Egyedül! Mert én egy ismert UFÓ-kutató vagyok. Ehhez mit szóltok, ezotérikusok?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy A Huxable-Strem bilaterális blaszfémia tarthatatlan. Sikerült kísérletileg igazolnom, hogy a xenofób hemiszféra kvantálásával a fénysebesség egymilliószorosa is elérhető úgy, hogy a materum nem transzferál energiává, hanem megmarad manifeszt entitás.

Na most, ha az Alfa-Centaurit kikerülve jönnek ide a plejádiak, akkor az csak néhány perces utazás.

Ez imminens veszélyt jelent az egész naprendszerünk valamennyi élőjére.

Küszöbön a a gonális penetráció. Még ebben a hónapban megjelenik előbb Észak-Afrika szavannáján, majd csakhamar a magyar Alföldön is a kis szürkék, a gilingalangok és reptopitekuszok párosodása a földi emberekkel.

Felfedezésemet a NAJA hivatalos honlapján is hamarosan közzéteszi.


2013. júl. 6. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Császár vagyok és galuskát akarok!
2013. júl. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én a pelyhet szeretem!
2013. júl. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kifelejtetted azt hogy szkeptikuskájim !
2013. júl. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én meg a krumplit szeretem.
2013. júl. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ezoterizmusnak (Befelé figyelés, belső tudatosság megfigyelés) mi köze az UFO-khoz (Undefined Fly Object - Azonosítatlan Repülő Objektum) ?


Tudom, hogy ez csak egy vicc, de azért minden viccnek van valóság alapja, amitől vicces lesz, de így nem veled, hanem rajtad röhögnek legtöbben, én legalább is rajtad röhögök...

2013. júl. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az Ufó észlelések ebben az Ezotéria rovatban van, s egyik kedves barátunk minden kérdésébe beleírja, hogy na szkeptikusok, ehhez mit szóltok. Gondolom ez ennek a kifigurázása.
2013. júl. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Pedig egy pillanatra azt hittem komoly kérdés :-(
2013. júl. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kb. 20 olyan szó van benne amit vagy kitalált, vagy még ő sem tudja a jelentését, hogyan lehetne már komoly? :)
2013. júl. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na na kifelejtette a bolygok gravitaciojat es a unilocalis elipsis palyak elektromos ter halozatait igy csak nem jon letre mas mint egy feny sugar
2013. júl. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
szilvás buktát mert azt szeretem
2013. júl. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!