Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tudtad, hogy a GPS a földönkív...

Tudtad, hogy a GPS a földönkívüliektől van?

Figyelt kérdés

Rég nem foglalkoztam a modern tudományos kutatásokkal (fél éve) idő és iskolai feladatok miatt és így most hiánypótlásként ma kezembe vettem egy ufómagazint. Nagyon megdöbbentem !

Leírták, hogy a GPS-t az idegenektől kaptuk :/


Azt eddig is tudtam, hogy a michrochipet és a mikroelektronika számos vívmányát vagy az emlékező fémek technológiáját a földönkívüliektől kaptuk cserébe, hogy nem lőnek azok UFÓ-ra akik marhacsonkításokat és éjjeli emberrablásokat végeznek, de a GPS-re végképp nem gondoltam volna, hogy azt sem a mi szellemi termékünk.


Nagyon elszomorodtam. Kiábrándító. Szerinted még milyen tudományos "vívmány" származik az idegenektől?



#GPS #UFO #David.icke
2013. júl. 15. 19:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
haha
2013. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
ne szennylapokat olvass ha tudást akarsz felszedni.
2013. júl. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát az UFóktól semmink nem lehet

.

.

.

Mert azok az azonosítatlan repülő tárgyak... -.-

2013. júl. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Végülis a műholdak a Földön kívül vannak...
2013. júl. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Ha világos képet akarsz kapni a világról el kell mindent olvasni. A dolog másikfelét is.


Politika. Jobb oldali ÉS baloldali lapokat. Ugyanígy a tudományban is. Materialista ÉS spirituális lapokat. Az UFÓ az tudomásom szerint földönkívüli űrhajót és utasait jelenti.

2013. júl. 15. 20:27
 6/15 anonim ***** válasza:
11%
És azt tudtad, hogy a majonéz ketchupból van? És azt, hogy a paradicsom igazából egy éretlen görögdinnye?
2013. júl. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Fú, most hogy mondod, szerintem a szomszédunk is az ufókoktól kapta az ekekapát a traktorhoz! Ez eszembe se jutott volna!
2013. júl. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

Na itt a baj, hogy szerinted az ufó földönkívülit jelent. Embert és technikát. Kár, hogy azok, akik ezt a kifejezést megalkották, nem így tudják. Kár, hogy azok, akik hivatalból használják, nem így értik. Szólj már nekik jó!


Azt tudtad, hogy Odüsszeusz földönkívüli? Meg a vándorlásairól szóló történetekben is csupa ufó van?

Leonardo, aki Vinchiben született. Na ős ufó.

Bah, az csak mese, hogy a fényképezéshez vezető út első lépését délutáni szundikálás közben tette meg.

A camera obscurát azért adta nekünk, hogy majd évszázadokkal később ne tudjunk vele jó ufófelvételeket készíteni.

A Rogallo-sárkányt ufógonoszságból találta ki, hogy majd később, amikor megépítjük, jól leessünk vele.

A háromszögelést is biztos a plejádiak tanították meg nekünk sok évszázaddal ez előtt.

A béka combjának rángatása is azért volt, mert Volta meg a többiek is mind ufókok.

Szóval igen, a szeletkét az ufóktól kaptuk. Az meg csak a buták megtévesztésére van, hogy a sós, meg sonkás, meg paprikás chipsnek is ugyanaz a neve. Haha.

Szerintem a teflon is idegenektől származik, mert ismerem azokat, akik kifejlesztették.

Sőt az iránytűt sem tudom ki találta ki. Ő is idegen.

Egy ufómagazint pedig belülről ismerek, tudom, hogyan készülnek a cikkek.

2013. júl. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tehát ha most kidobom a poharam az ablakon akkor a másik házban lévők tanulni fognak valamit, ha meglátják, hogy valami azonosítatlan repül kifele?
2013. júl. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

És azt tudtad, hogy a krumplihámozót a lumbulábiak találták fel? Hót komolyan, a Lumbulábi Birodalomban sok burgonya nő, és fel kellett találni valamien eszközt hogy meghámozzák őket és legyen estére mindig friss rósejbni az asztalon.És mivel a lumbulábiak nagyon rendesek voltak akkoriban, egy űrflottával eljöttek a Földre és hoztak krumplihámozót mindenkinek!


Az alkoholos filc pedig krixkraxi találmány!!! Láttam tegnap egy űrhajót, amiből krixkraxiak szálltak ki és alkoholos filcet osztogattak az embereknek akik oda gyűltek!


Az akkumlátortöltő pedig a poloskoidok találmánya!

2013. júl. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!