Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ezekhez a félelmetes kiszűrke...

Ezekhez a félelmetes kiszűrke felvételekhez mit szóltók?

Figyelt kérdés
Nagyon gonosznak tűnnek vagy csak látszat ez és valójába jó szándékúak ? Mi lehet az igasság ? http://www.youtube.com/watch?v=5n_Sl-mZbRo

2013. júl. 20. 02:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Tényleg félelmetesek, de ami 2:05-nél van az olyan kis aranyos. Szerintem a szürkék 100%, hogy léteznek, de ezek a videók nem valószínű, hogy mind igazi.
2013. júl. 20. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valami hasonló érzésem volt végig, hogy a kis szürkék ugyan 100% léteznek, hogy amit látok, azok között van, amelyik túlságosan "emberi"!
2013. júl. 20. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szóhoz sem jutok. Oh, mégis.
2013. júl. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szerintem vannak UFO-k én hiszek bennük.
2013. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindegyik kamu. Látszik is a technika fejlődése, van, amelyiken egy maszkba öltözött ember van, ez régebbi felvétel és van, amelyik már számítógépes grafika, ez újabb.
2013. szept. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el hogy valaki állandóan megtalálja ezt a videót,és 400-szorra is belinkeli,mert ő még nem látta.
2013. szept. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!