Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek léteznek földönkív...

Birnir kérdése:

Szerintetek léteznek földönkívüliek? Írnátok személyes tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
2013. júl. 20. 11:38
 1/4 anonim válasza:
Neked van személyes tapasztalatod?
2013. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 IfYouKnowWhatIMean válasza:
Személyes tapasztalatok? Most azt kérded, hogy raboltak-e el már az ufók? Mert akkor a válaszom nem, és amúgy is én szkeptikus vagyok, szinte minden téren.:)
2013. júl. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Nézzetek bolondnak, de szerintem léteznek. Lehet, sose látogatták még meg a bolygónkat, és el sem találtak ide. Oké, azt elhiszem. De azt nem, hogy mi vagyunk az egyetlenek az egész űrben, hiszen hatalmas, végtelen... Ergo, ugyanúgy van annak esélye, hogy más bolygón is lehet élet. Ez az én véleményem... Személyes tapasztalatom nincs, de nem is szeretnék.

14/L

2013. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó, írok személyes tapasztalatot.


Egy unalmas téli napon fogtam a képeimet, s kiszemeltem egyet. Mesterségem a képfeldolgozás, s annak egy speciális ágára is kiműveltem magam. Miután elbíbelődtem a fotóval, írtam hozzá egy kis történetet, s elküldtem egy ismert ufószakértőnek.

Több oldalas cikket írt belőle, amelynek az volt a végkövetkeztetése, hogy ufókkal volt dolgom, semmi kétség.

Visítottam a röhögéstől, amikor olvastam a szakértő elemzését.

2013. júl. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!