Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Látott már valaki egy UFÓ -t?

Mihály Mihály kérdése:

Látott már valaki egy UFÓ -t?

Figyelt kérdés

#Ó vadász
2013. júl. 26. 19:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%

Láttam már olyan repülő tárgyat, amit nem tudtam azonosítani.

Azonban olyat, amiről azt hihetném, hogy földönkívüli eredetű, még nem láttam.

2013. júl. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
52%
kapcsold be a Budapest Tv-t, özönlenek!!
2013. júl. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Látott..név szerint nem tudom, de úgy 5-7 ezer évvel ezelőtt egészen bitosan jártak itt más galaktika lényei. ők próbáltak valamit megmutatni, amit a mai napig nem értünk...rengeteg jel utal idegen tudásra..elmondhatatlanul fejlettebbek lehettek már akkor a mi mai színvonalunktól is..


szóval..látták őket sokan, csak nem maradt aki elmesélje.


vissza nem tudnak jönni, mert vadul tágul a világegyetem, és ekkora energiáuk biztosan nincs, vagy nem látják értelmét..ők az akkori állapotokat rögzítették..képzelheted..


mindenesetre más galaxisban is tudnak arról, hogy van egy picike bolygó, amin élet van...

jó--jó--tudom..rajtunk kívül még vannak máshol is élőlények, de azok hiába integetnek, nem látjuk őket.


az ufo egyébként azonosítatlan repülő tárgy. olyant a kocsmából hazafelé is látni.

2013. júl. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

nem láttam még ufot.

sztem ilyet(ami nem földi eredetű, és pl katonai kísérleti gépek)senki nem fog látni...mondani , írni sokmindent lehet...csak ugye amikor bizonyítani kell, ott lefagy ált a processzor mindenkinél, és akkor jönnek a photoshop képek, szerkesztett videók, és furábbnál furább esetbeszámolók.

2013. júl. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Körülbelül 1995 nyarán életemben először láttam UFO-t. Még gyerek voltam, 7 éves és odakint a bejárati lépcsőnkön ültem. Mivel faluban lakom a házunk hátsó udvarában található a veteményeskert, majd a dombok. Szép napsütés volt és éppen a felhőket bámultam, amikor észrevettem az égen egy gyorsan haladó tárgyat. A tárgy szürkés volt, tipikus csészealj kinézettel és oldalról láttam. Irtó gyorsan haladt, majd belement egy felhőbe. Kiabáltam édesanyámnak, hogy hozza ki gyorsan a távcsövemet, de nem hallotta meg így szabad szemmel figyeltem tovább az eseményt. Körülbelül 5 percig vártam, de a felhőből az a bizonyos tárgy már nem jött elő soha többé...

Mivel ilyet nem tud egyetlen egy földi gép sem, és azóta se láttam hasonló szerkezetet, biztos hogy földönkívüli eredetű volt.

2013. júl. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 schocko ***** válasza:
Láttam, volt az E.T.-ben, a Harmadik tipusú találkozásokban és az Indiana Jones IV-ben is...
2013. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Soha az életemben nem láttam még ufót, és kérdező, te sem láttál, és nem is fogsz soha látni mert sajnos nincsenek, pedig milyen érdekes is lenne, ha tényleg lennének :)

Az emberek (homo sapiens) pedig már több 10 ezer évvel ezelőtt is itt voltak a földön, és kb. 20 igen fejlett civilizáció létrejöhetett, ami el is pusztult. Szerintem, aki az emberekből nem feltételezi, vagy nem nézi ki, hogy ami itt van, azt mi magunk fejlesztettük ki évezredek alatt, az nagyon butának képzeli az embertársait, és le is nézi őket, pedig szerintem neki kéne gondolkodnia. Szegény tudósok forognak a sírjukban, amikor azt állítják, hogy valójában a találmányuk idegen technológia :D

2013. júl. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 The Lizah Reloading ***** válasza:
Ha nem látott volna, gondolom nem használnánk ezt a nevet :D
2013. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Előző vagy, az igen fejlettet az ókori fejlettségű kultúrára értem, nem a mai fejlettségűre. És 500 év alatt bizonyos helyekre (ahol sokszor fúj a szél) képes 50 méteres homok és föld lerakódni, ami a városok romjait szépen betemeti. Ráadásul ti is tudjátok, hogy mekkora háborúk voltak régen is, simán pusztulhattak el kultúrák, melyek tudományából csak foszlányok jutottak tovább az embereknek, de azért egészen nem veszett el.
2013. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
*8. és 10. vagyok, bocsi :)
2013. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!