Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mennyire változtat a hőség az...

Mennyire változtat a hőség az oldalon való tevékenységedben?

Figyelt kérdés

amióta ez a kánikula van kb 1-másfél hete észrevettem, hogy sokkal kevesebb kérdés & komment van.


Van-e összefüggés? Aki nem látogatja az oldalt, az is írjon, hogy a hőség miatt van-e?


2013. júl. 29. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Őket elvitték az ufókok.
2013. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Kihasználják,hogy NYÀR van és elmentek nyaralni
2013. júl. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én a hőség miatt netezek jóval kevesebbet, szinte alig, mert fél óra alatt leizzadok itt a gép előtt, nagyon meleg a lakásunk.
2013. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Aki nem látogatja az oldalt, az is írjon, hogy a hőség miatt van-e?"


xD

2013. júl. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én a hőség miatt vagyok itt
2013. júl. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Mindenki jajgat a hőség miatt! Télen meg a hideg miatt!


Komolyan nektek semmi se jò!


Nem is csoda ,hogy az ufo-k még nem vittek el senkit :-D

2013. júl. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Én nem látogatom az oldalt csak a te kérdésedre beugrodtam,hogy leírjam a hőség miatt van igen.:D
2013. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy nyaralnak, vagy strandolnak egész nap, vagy a saját medencéjükbe fürdenek és nem viszik oda a telefont, laptopot. Vagy alszanak egy hűvös szobában éppen, vagy kirándulnak valami nem túl meleg helyen. Sokan ilyenkor dolgoznak strandokon büfékbe meg ilyen helyeken mert ilyenkor általában telt ház van vagy nagyon közel vannak hozzá és a büfékbe azokat is berendelik dolgozni akik épp pihenősök mert nem győzik a munkát. Barátnőm is diákként dolgozik egy strand büféjébe, neki úgy van a beosztása hogy 1 nap meló, és 1 nap pihenő, de most már vagy 5 napja folyamatosan dolgozik, igaz nem 12 órázik hanem csak 8 órába van reggel 10-től délután 6 ig, mert akkor van a csúcs általában, de folyamatosan dolgozik és ő sem ér rá úgy. Tegnap is egész nap bent volt mert az egyik kollégája lebetegedett és helyettesítenie kellett. Igaz hogy több pénzt kap, de ott olyan meleg van bent hogy örül mire hazaér és betud szállni a hideg kádba hűsölni.
2013. júl. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a nép fele nyaral, tegnap üres volt a város, pedig máskor dugó van vasárnap.
2013. júl. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem jó a tél, akkor nem jajgatok, a meleget nem bírom és erről nem tehetek.
2013. júl. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!