Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehet? Tudnátok segíteni?...

Mi lehet? Tudnátok segíteni? Vélemények?

Figyelt kérdés

A jobb kezem kisujjának az ujjbegyén kiskorom óta 2 szürkés-zöld apró kb. egy gombostű fejével egyenlő méretű folt lálható. Jól látható, hogy ezek a dolgok a bőröm alatt vannak. Mikor még gyerek voltam, megpróbáltam kiszedni őket tűvel, mint mondjuk egy szálkét, de persze nem nagy sikerrel. Nem tudom, mi lehet ez, orvosnál még soha nem voltam vele. Gondoltam már mindenre, apró kavicsdarabok, amik mondjuk egy ujjsérülés után véletlenül a bőr alatt maradtak, történt velem egy olyan eset is mikor még 5 éves voltam, hogy széttört a lázmérő a kezemben, a kezemből szinte dölt a vér, arra is gondoltam, hogy talán azok a foltok higanycseppek a lázmérőböl, de hát a higany mérgező, szóval ezt is elvetettem. Végül felvetettem magamban egy kérdést, mi van ha esetlegesen olyan dolgok történtek velem akiket jobb ha nem is tudok. Értem ezlatt azt, hogy kb. abban az időben amikor elvágtam a kezem a lázmérővel történt egy fura dolog velem és a szüleimmel: este volt, néztük a tv-t az ágyban, amikor hirtelen lekapcsolt minden elektromos berendezés, lecsapta az áramot a biztosíték. Hirtelen fények kezdtek el cikkázni az égen, a redőny résein keresztül lehetett látni. Édesapám felkelt és kitolta a redőnyt, majd kinézett az ablakon. Odamentem én is, felvett a karjába és együtt néztük azt a látványt, ami még ma is élénken bennem van. Az égen színes fények cikkáztak össze-vissza. Zöld, sárga, vörös, stb. stb. Rettentő furcsa látvány volt és érhető, hogy aznap este nem aludtunk túl sokat. Esetlegesen gondoltam mai fejjel, arra, hogy lehet, hogy más is történt aznap este? Lehet, hogy összefüggés van a 2 dolog között. Hogy mégjobban tetézzem a dolgot, amióta élek rettentően félek minden UFÓ-val és idegenekkel kapcsolatos dologgal. Amikor legelőször láttam a tv-ben egy dokumentumfilmet az idegenekről és megláttam azt a tipikus kis szürke lényt, természetellenesen nagy félelem fogott el és hónapokon át nem mertem egyedül aludni, pedig azelött még hallani sem halottam ilyen dolgokrol.

Szóval félek, nehogy véletlenül köze lenne ezeknek a dolgokhoz az ujjamban levő "tárgyak"-hoz. Ebben szeretném kikérni a véleményeteket. Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. nov. 29. 18:19
 1/6 zöldségnyúllal ***** válasza:
92%
Szerintem az égvilágon nincsen semmi Ufókhoz köthető dolog a bőröd alatt. Nyilvánvalóan kavics, vagy a higany, amit nehezen tudok elképzelni. Amit viszont a fényekről és a biztosítékról írtál, elgondolkodtató. A lényeg viszont, hogy mindig a legjobbat feltételezzük és ne féljünk. Szóval nyugi ;)
2011. nov. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
UFO
2011. nov. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
A szürkék valamit a bőröd alá műtöttek. Azért nem emlékszel rá mert éjszaka csinálták, amikor aludtál.
2011. nov. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Szia kedves Kérdező! Átérzem a helyzeted.Régen,mikor olyan 5-6-7/ de lehet,több,csak így rémlik/ éves lehettem egy nyáron vagy 3 éjjel is arra ébredtem,hogy apu kelteget,hogy keljek,mert mutat valamit! Mondta mindig,hogy valami nagyon szép van az égen! És ez mindig éjjel történt.Sosem mertem vele kimenni,mert féltem nagyon.Bár nővéremmel és édesanyámmal meg pár szomszéddal már láttak az égen dolgokat én akkor még túl kicsi voltam,és sosem keltettek fel mások apun kívül.Aztán nekem is mindig megrázó volt hallani,olvasni,látni dolgokat ufokról,és a mai napig ha egy-egy olyan képet látok bárhol,lelkileg kissé felzaklat.Ennek ellenére megmagyarázhatatlan érdeklődést érzek a téma iránt már tényleg egész pici korom óta.Mikor még olvasni nem tudtam,aput kértem,hogy meséljen "ufos történeteket" /ezeknek a java persze csak kitalált sztori volt/,aztán 6 éves koromtól,mikor már ment az olvasás régi Ufo magazinokat olvastam,meg könyveket! Talán történt veled is,velem is valami régen...
2011. nov. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Menj el vele orvoshoz.

Ha az se tudod semmit mondani, akkor el lehet kezdeni elméleteket gyártani... addig ne!

2011. dec. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

A higany lassan mérgez, mint az ólom(bár annál gyorsabban azért), de nem kell aggódnod biztos nem az, mivel a higany csontok mentén rakódik le rúd/tüske/szálka (szóval kb érted mire gondolok) formában.


404 meg nem mesélt ilyenekről(bár anális beültetésről sem), mutasd meg orvosnak inkább.

Ja és az idő megszépíti az emlékeket!

2011. dec. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!