Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek léteznek az idegenek?

Szerintetek léteznek az idegenek?

Figyelt kérdés

És tényleg itt élnek közöttünk? Egyre több infót hallani erről a témáról.

Kinek mi a véleménye?


2013. aug. 1. 21:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%

Először is: senki nem tudja, e témában mindenki azt hisz amit akar, és bizonyíték hiányában meggyőzni se lehet senkit az ellenkezőjéről.

Másodszor: azzal hogy az Ezotériában írtad ki a kérdésed (a Tudományok helyett ahol esetleg megingathatnának a hitedben) máris nyilvánvalóvá vált hogy TE mit akarsz hinni.

2013. aug. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%
Talán a CIA tudja,de úgysem mondják el a civil közvéleménynek.
2013. aug. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
54%
Igen Léteznek .Csak másik dimenzióban
2013. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Persze, hogy léteznek. Én például egy csomó embert nem ismerek, ők számomra idegenek.
2013. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönjük Besenyő Pista bácsi az okos válaszát! Micsoda intelligencia!
2013. aug. 1. 22:14
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

valamelyik nap sétálgattam, és egy tábla került a figyelmem középpontjába, ezek szerint már köztudott h a földön élnek, és köztünk vannak, mert táblák is szabályozzák, h mit csinálhatnak.


[link]

2013. aug. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%

Az a baj tudod, hogy ez itt a lepontozórovat. Értelmes választ itt nem lehet adni. A véleményt meg semmire sem tartjátok. Azon nincs is mit értékelni, értelmezhetetlen.

Én nem hallok egyre több infót, csak néhány eszement billentyűzetpusztító nem bír magával. Nekem ez a véleményem. Nincsenek reptoidok, kis szűrkék, nagy szürkék, és a többi marhaság. Ufológusok sincsenek.

A tévében látott állítólagos professzorok, s a megnevezett legtöbb egyetem nem is létezik. Kitaláció.

Tessék, vélemény, s a kérdésre felel.

2013. aug. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%
A valószínűség számítás szerint léteznek,de bizonyíték még nincs rá,és még sokáig nem is lesz nyilván.
2013. aug. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 McEnroy ***** válasza:
100%
hát múltkor rám köszönt egy idegen.. fogalmam nem volt h ki... tehát vannak.. ez 100%
2013. aug. 2. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom ki a troll, ki a képmutató, ki elfogultabb az Ezóban.

Ha valaki azt írja, az egész hülyeség, le van hurrogva, pontozva. Az is, aki bő magyarázattal igyekszik alátámasztani a nemleges válaszát. Ok. Ez nem a szkeptikusok játszótere, értem.

Ám ha valaki bejelentkezik azzal, hogy ő földönkívüli, akkor az trollnak van kikiáltva. Akik hisznek abban, hogy más világokból érkezettek élnek közöttünk, azok miért nem hiszek el azt, hogy némelyikük ide írogat? Csak az elmosódott, gagyi videók hihetőek a meztelen, torz valamikkel?

2013. aug. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!