Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Most hogy kiderült az idegenek...

H.Jani kérdése:

Most hogy kiderült az idegenek létezése, az emberekben félelmet kelt a tény hogy mégis léteznek?

Figyelt kérdés

Én eddig nem hittem bennük, mert az egyetemen azt tanították hogy nem szabad bennük hinni.

Nem tudom igaz-e a a WOW jel (bizonyíték) utána a lézer fények valódisága igaz-e, de ez az arzénes földönkívüli bacik már tényleg bizonyíték mivel ez az élet forma nem földi eredetű. Ha vannak bacik akkor biztosan vannak értelmes és fejlett magasabb szintű idegenek is. Meggyőztetek!

Mostantól nem hülyézek itt le senkit és bocsánat! Elnézést kérek a 404 től Diatortól és mindenkitől, tényleg vannak idegenek mert az arzén méreg a földi lényeknek ellenben ezek a bacik arzénből vannak tehát nem földiek tényleg.

Kicsit félek most hogy tudom hogy léteznek. Ti is féltek? Vagy valaki nyugtasson már meg hogy nem fognak bántani!


2010. dec. 4. 10:49
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
42%
hiába nyugtatnálak meg, a tényeken semmi nem változtat. én nem hazudok neked, mert úgyis eljönnek érted!
2010. dec. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
32%
ja! mi van, ha ez a baci bejön este a szobámba és megesz?
2010. dec. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
55%

"bacik arzénből vannak"


Te sem jártál egyetemre annyi szent... Ott a funkcionális analfabéták megbuknak.


A "bacik" nem arzénből vannak, csupán a DNSükben foszfor helyett arzén van.

De ugyan úgy SZÉN ALAPÚ, mint mi vagy a fenyőfa a kertben.


Ne félj, nem E.T. szart a tóba.

2010. dec. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
24%

1. Ahogy a fiktív Julius Andan mondaná, a média által szétkürtölt hírek nagy része valamely céllal szétkürtölt hazugság, és a csekély igazság is valamilyen manipulatív céllal lát napvilágot a média berkeiben, tehát egyáltalán nem biztos ezeknek az arzén alapú lényeknek a létezése. Másfelől valószínűleg sosem fognak "felfedezni" magasabb rendű életformát, mert az pánikhangulatot keltene, és az ember egy bizonyos időszak erejéig nem lenne olyan engedelmes rabszolga, mint általában, tehát a fejlettebb idegen létformák "felfedezése" nem érdekük.

2. Miért bántanának? Egy nálunk sokkalta fejlettebb faj számára nem lehetünk rivális faj, emellett szinte csak amerikai UFO-rablásokról hallottam. Ennek is megvan a maga oka, feltételezhetően. Remélem, segítettem a válasszal.

2010. dec. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
Tényleg utolsó előtti! Valószínű hogy belekakilt a tóba!
2010. dec. 4. 11:07
 6/53 Nostro the overlord ***** válasza:
32%
Ezt mindenki tudja, jönnek az azérnszörnyek és elvisznek minket intergalaktikus szexrabszolgának! Ez nem vicc a krixraxok hagyták őket itt, hogy figyeljék az emberi civilizációt. Semmi másra nem képesek csakis információ gyűjtésre ők ilyen "kém" féleségek!
2010. dec. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
Lehet. Valószínű hogy figyelnek minket ahogy az ember is figyeli az állatokat az állatkertben.
2010. dec. 4. 11:28
 8/53 anonim ***** válasza:
65%
nemigaz hogy nem lehet egy kérdésre normálisan válaszolni egyeseknek!!Minden kérdés-ből viccet csináltok.Ha nem tudtok normális választ adni akkor inkább ne írjatok.Nem kellenek ide a hülye olcsó poénjaitok.Ha meg annyira unatkoztok akkor zúzzatok hóembert építeni..xD
2010. dec. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
47%
Az invázió a küszöbön áll, az összecsapás elkerülhetetlen. Azonban vannak akik készülnek a harcra és a végsőkig kitartanak majd.
2010. dec. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 Nostro the overlord ***** válasza:
31%

"zúzzatok hóembert építeni" nincs is hó nálunk! :D

"Azonban vannak akik készülnek a harcra és a végsőkig kitartanak majd." Természetes 500kill alatt meg sem állok!

2010. dec. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!