Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ufó a Feri Hegyi repülőtéren?...

Ufó a Feri Hegyi repülőtéren? Videóval! Vélemény?

Figyelt kérdés

Igaz, két éves videó, de szerintem az egyik legjobb magyar vidi. Érdemes róla beszélni.

http://www.youtube.com/watch?v=lvdwQzFoNps&feature=player_em..

Az elején még nem nagyon látni a jelenséget, de nézze mindenki figyelmesen és elég jól látható lesz.

Egy cikk róla:

[link]


Ha valaki jobban megakarja vizsgázni, innen jobb klikk, videó mentésével leszedheti jobb minőségbe:

[link]


A véleményem és még mielőtt benyögi valaki, hogy "óó hát csak ufo lehet akkor szerinted minek kérded?" típusú szöveget, akkor én azt mondom, hogy erre a megállapításra jutottam! De mások véleményére is kíváncsi vagyok.


Nos:

-A videón nem meteor látható. A megadott dátum szerint nem volt akkor látható semmiféle meteorzápor, legalábbis nem találtam arra információt sehol, hogy aznap lett volna


-A kocsi fényszórója, autó reflektor nem is értem hogy jöhetett szóba, butaság, tisztán látható a felvételről, hogy nem az látható rajta. Aki szerint igen, az még nem látott reflektort az égre irányítva. Magasságot csak saccolni lehet, de mint látjuk a leszálló gép magasságát és a fényjelenségek közti magasságot, ki is zárhatjuk hogy bármiféle autó fényszóró odáig elvilágítana.


-Szentjánosbogár sem lehetett .A jelenség nem a kamera előtt zajlik le 2-3 centivel, de még 2 méterrel sem. Ha viszont egy új, óriási szentjánosbogárról beszélünk, ami nagyon messziről is látható, akkor keresek is egy kriptozoológust


- Repülőgép kizárható, mert szemtanúink jól megtudják különböztetni a repülőgépet a jelenségtől többször is, ugyanis a videóban látható és hallhatóan kommentálják ahogy látják a repülőgépet ahogy leszáll


-ha repülő géppel gyakorlatoznának akkor a gép fényei nem szakaszosan látszódának, hol itt, holott, hanem állandóan és végigkövethető lenne, hiszen a leszálló gépeké is tisztán látszik


- nem láttam és tudtommal nincs is olyan repülő, ami csak függőlegesen emelkedik fel, közben pedig vízszintesen nem halad semmilyen szögben. A videón azonban ez is látható


- rakétát kizárnám, ugyanis az robbanna és nem repkedne. Robbanás nem hallható, pedig azt nagyon messzire is el lehet hallani. A videón megfigyelhető hogy az egyik fénypont föl, le és mindenféle irányban repül. Ha a repülőtéren rakétákat lövöldöznének fel, akkkor értesítették volna a sajtót és odacsődülnének az újságírok. Nem megszokott dolog lenne, így a média biztos leközölte volna. Nem találtam arra semmiféle írást, cikket, hogy a repülőtéren valamikor is rakétát engedtek volna fel.


- tüzijáték nem így néz ki, láttam már közelről is - távolról is, nem is egyszer, nagyon sokszor.


- a szemtanúk tévedhetnek méretet és sebességet illetően, de ez nem befolyásolja a videón rögzített jelenség valódiságát. Egyszóval teljesen mindegy,hogy a dolog 10 vagy 20 méteres, 100-al vagy 200-al repül-e, OTT VAN és az a lényeg


- a videót rögzítő srác és a kislány felszólal, hogy látják felszállni a gabonamezőről a jelenséget. Két szemtanú is elmondja ugyanezt. A cikk közli, hogy másnap megtalálják a nyomát. Ha ezt nem fogadjuk el, akkor ismét ott tartunk, hogy szemtanúink "csakis hazugok lehetnek, de majd én a fotelemből megmondom a frankót".


-disco fényt nem írt senki, de azt is kizárnám, ugyanis azt is láttam már többszáz kilométerről, 2-3 város is elválasztott tőle, mégis tisztán látható a fénye, nyomonkövethtő, de nem "tömör", hanem "szétfoszlós" és annak állandóan ugyanolyan, ismétlődő mozgása van.



2013. aug. 8. 19:10
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*bocsi Liszt F. repülőtér, bár nem lényeges
2013. aug. 8. 19:18
 2/18 anonim ***** válasza:
35%
Öcsém dedurva! Tudtam hogy vannak, most végre mindenki láthatja! Remélem most már hinni fognak neked, és nem kell többet ilyen sz..ságokkal teleszórnod a gyakorit.
2013. aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Sz*rság az agyad lágya. Megmutattad mennyire okos vagy. Húzz el ha nem tetszik ez a kategória vagy ha nem tudsz érdemben hozzá szólni.
2013. aug. 8. 19:51
 4/18 anonim ***** válasza:
Én annyit szólnák ehhez az egész dologhoz (lehet lefognak pontozni) hogy már több millió ufo-t (azonosítatlan repülő tágyat láttak azért kicsit elgondolkoztató.De én nem vagyok ilyen földönkivüli látogató hívő csak úgy mondtam,nemhiszem hogy látogatnak minket,lehet hogy pár milliárd éve ittjártak már meg egyszer kétszer mostanába de akkor is csak azért mert erre vezethetett az útjuk.
2013. aug. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Na ez legalább értelmes komment volt. Ettől függetlenül a videóval kapcsolatban is leírhattad volna a véleményed :)
2013. aug. 8. 20:36
 6/18 anonim ***** válasza:
20:21 es vagyok,az a véleményem a videórol hogy fogalmam sincs milehetett:D Repülő biztos nem mert ekkora g terhetlést nembírna ki egy pilóta se szerintem.Helikopter is kilőve.Tehát maradt a fogalmam sincs:)
2013. aug. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Legalábbis amilyen manővereket csinált egyszer-kétszer
2013. aug. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Dr. Lie válasza:
Sziasztok. Látványos a videó, amit elküldtél, emellett a cikk és érdekes, de nem feltétlenül földönkivüli civilizációra kell gyanakodni ezesetben. Ne érts félre, megszállott szenvedéllyel tanulmányozok minden ehhez a témához kapcsolódó jelenséget, hiszek az idegenek létezésében, de szerintem ezesetben csalásról, vagy talán félreértésről lehet szó.
2013. aug. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én sem mondom, hogy földönkívüliek, csak hogy ufó. És le is írtam miért. A csalást én teljességgel kizárnám.
2013. aug. 9. 05:10
 10/18 anonim ***** válasza:
Nos, a video 9 percnél valamivel hosszabb. Kizárt dolog, hogy ennyi idő alatt valaki közelebb lakó, vagy tartózkodó személy ne vette volna észre, és ne rögzítette volna legalább a telefonjával. Sztem rovarok.
2013. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!