Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Facebookon bejelöltem lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon bejelöltem lányokat olyat írtak h honnan ismersz meg hogy ismerjük e egymást meg néhány smile és mit írjak nekik vissza? Azt nem írom vissza hogy csak úgy jelöltelek be meg ilyesmiket bocs a rossz megfogalmazásért

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
minek jelölsz be olyat akit nem ismersz? :D mond meg neki hogy tetszel és azért vagy mit tom én te tudod hogy minek jelölted be :D
2012. nov. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát márpedig ha csak azért jelölted be, mert tetszenek vagy ilyesmi, akkor meg kéne mondanod. De szerintem nem okos dolog ebből sportot űzni, ismerkedj élőben!
2012. nov. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Bejelöltél ismeretlen lányokat, és csodálkozol, hogy megkérdezik, honnan ismernek téged, vagy te őket?


FACEPALM

2012. nov. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szimpatikusnak találtalak és szívesen megismernélek jobban is, ha neked is lenne kedved hozzá! :)
2012. nov. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Írd neki, hogy szimpatikusnak találod és szeretnél ismerkedni.

Még jó, hogy engem ilyenek nem találnak, be mert elküldeném a fenébe. Élőbe kell csajozni nem online.

2012. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
amúgy, azért kérdezték meg mert érdekled őket. :D vagyis 50%át. a másik meg kiakar kosarazni mert tudja, h azért jelölted be mert bejön mert egy beképzelt pic sa. Lány vagyok. Énis ezt szoktam csinálni ha bejelölnek.xD
2012. nov. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mondd neki hogy ovistársak voltatok :D
2012. nov. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is bejelöltem 7-8 napja egy lányt, hogy szimpi és nincs-e kedve megismerkedni, amire egy "de, szívesen megismernélek :)" mondattal reagált és holnap találkozok is vele.. Ne félj őszinte lenni
2012. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
rendenben:)
2012. nov. 24. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!