Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Indiai katonák ismét UFO-t...

Indiai katonák ismét UFO-t jelentettek az ország északi részéből. Szerinted kis szűrkék jártak ott vagy melyik faj érdeklődhet?

Figyelt kérdés

Szerintem az atombomba gyártási tevékenységük keltette fel az UFÓK érdeklődését Indiában (kétlem hogy más érdekes dolog lenne ott) [link]


Ugyanis, Az elmúlt néhány hónapban újra jelentősen megszaporodott a hindu állam hadseregének katonái által bejelentett UFO észlelések száma India északi részén, negyed év alatt száznál is több esetről érkezett beszámoló a központba. Ezek mindegyike a két ország között húzódó Line of Actual Control nevű védelmi vonal mentén történt, írja a hírportál.


Bövebben : [link]



2013. aug. 22. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Vagy a kis szürkék, vagy megint a Vénuszt nézték UFÓ-nak.

Más lehetőség nincs.

2013. aug. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez nem lehet más, mint a magyar nép őshazája, a Szíriusz!
2013. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Mostanság én is elég sok,különös dolgot látok az égen. Például vasárnap 3 fénylő,repülőhöz hasonló (elég kicsik voltak,meg távol voltak tőlem) dolgot láttam. Aztán olyan 20 perc után eltűntek. Ja,és nem csak képzelődtem,mivel a családom is látta. Szlovákiában történt.
2013. aug. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Még véletlenül se kínai / pakisztáni drónok voltak, hanem a kisszürkék!
2013. aug. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy paranormal.hu nevű oldal minden bizonnyal hiteles hírforrás. További jó agymosást.
2013. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 BlackSword ***** válasza:
Robotrepülő volt...
2013. aug. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

HÉÉÉÉ!!! Romlik a színvonal! Lemaradt a "mit szóltok hozzá, szkeptikusok?" kérdés!

Így nem ér, mert nem érzem megszólítva magam!

2013. aug. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"melyik faj érdeklődhet?"

Bazzeg ezen szakadtam a röhögéstől. :DDD Mégis milyen f#szom fajokról beszélünk, ha sose láttunk még földönkívülieket? :DD

2013. aug. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem poloskoid és gumhód rombolóhajók voltak!

És igaza van az előbbi válaszadónak, hol marad a "mit léptek szkeptikuskák" frázis a kérdésből? Csak úgy teljes értékű ám!

Most nem tudom mit lépjek, pedig szkeptikuska vagyok :(

2013. aug. 23. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Szerintem poloskoid és gumhód rombolóhajók voltak!"


NEM!


Ezek lézerfézerimperia atlantiszi fénycirkáló captial hajók voltak és ez a medvedisznógalagonyolid faj

2013. aug. 23. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!