Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Titkosügynökök megsemmisítetté...

Titkosügynökök megsemmisítették a Snowden-aktákat! Újabb UFÓ elhallgatás?

Figyelt kérdés

Személyesen felügyelte az illetékes brit nemzetbiztonsági szerv két ügynöke a The Guardian című brit napilap székházának pincéjében azoknak az adathordozóknak a megsemmisítését, amelyek az amerikai Nemzetbiztonsági Ügynökség volt alkalmazottjától, Edward Snowdentől kapott titkos iratokat tartalmazták – írta az újság főszerkesztője a lap internetes oldalán hétfő este megjelent cikkben. Alan Rusbridger szerint “ez volt az egyik legbizarrabb pillanat a The Guardian hosszú történetében”.


[link]


2013. aug. 23. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak az lemardt, hogy a Guardian szerint is csak szimbolikus lépés volt, mivel máshol is megvoltak az adatok. Gondolom a Snowden gyerek se hülye, ha le is kapcsolják, valszeg kiteregeti a teljes szennyest. Torrenten/freeneten például.


Hogy van-e benne ufó cucc? Lehet. De valószínűbb, hogy a CIA mocskos kis játékai miatt olyan fontos a dolog. Kiderül, hogy a parlament klotyójában egy wc kagylónak öltözött álruhás ügynök figyelte a kedves kormányunk "minden rezdülését".

2013. aug. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
mármegint ez a paranormális oldal majdnem mindegyik. UFOS sztori innen származik szetem ezeket a marhasáokat futószalagon gyártják. (-_*)
2013. aug. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BlackSword ***** válasza:
Mi abban a meglepő, ha valami titkos, és kiszivárog, h megsemmisítik... Hallottatok már olyan kifejezésről, h államtitok??? Vagy olyat, h Szigorúan bizalmas... Ezeket az aktákat bizonyára nem poénból titkosították... Kívülállóknak semmi köze hozzá...
2013. aug. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Azon kívül fogalmunk sincs róla tartalmazott-e bármilyen UFO adatokat, úgyhogy felesleges tüzet kiáltani, ha füst sincs.
2013. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Hol marad az, hogy "Szkeptikuskáim erre mit léptek?". Így teljesen elveszik a kérdés hangulata, ráadásul megszólítva sem érzem magam. :(
2013. aug. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 cli_hlt ***** válasza:
Nem. A hatalom próbálja letuszkolni a sok mocskot, mert Snowden félrehúzta a zuhanyfüggönyt.
2013. aug. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wadmalac ***** válasza:
Lemaradtam? Snowden hol beszélt UFO-aktákról? Én nem hallottam.
2013. aug. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!