Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehetséges volna, hogy az...

Lehetséges volna, hogy az idegenek évek óta itt élnek köztünk és megfigyelnek minket?

Figyelt kérdés
úgy tudom, hogy az idegenek két alfaja a keramikonok, és a porcelanoidok már évtizedek óta itt élnek köztünk, és csak a megfelelő pillanatra várnak, hogy leigázjassanak minket. Csempének álcsázva magukat beépültek lakásainkda, sőt, rávették bizonyos körökben az emberiséget, hogy mesterségesen ők maguk szaporítsák, hozzák létre fajaikat. Lehetséges az, hogyha elég sokan lesznek felfedik valódi arcukat (gyengeségük okán talán 100-150 példány szükséges egy ember ellen) és átveszik a hatalmat a bolygón felett?
2011. máj. 19. 03:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A téglaidokat kihagytad, pedig ők a legveszélyesebbek.
2011. máj. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ezt a hülyeséget ki ültette el az agyadban? Inkább attól félj, hogy a környezet szennyezés miatt már lassan még zöldséget se ehetsz, nem lesz lassan iható víz. Ha valakik itt lennének, már régen megtehették volna, mert akkor sokkal magasabb technikai szinten kellene, hogy legyenek.

Olyan lenne, mint 1700-as években kardal harcolók ellen géppuskával mennének. Gondolkozz, mielőtt rémüldözöl

2011. máj. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
inkább a helyesírásoddal foglalkozz ne az idegenekkel
2011. máj. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Az Ytongiodok nem régóta jöttek, azok már ugyan klónok, de a céljuk ugyanaz mint keramikonoknak. Ezt onnan tudom, hogy a szomszédom az a múltkor lebukott.
2011. máj. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy szóltál, mostantól mindig hordok magamnál törölközőt!
2011. máj. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%
Igazad van kösz hogy figyelmeztettél ma gyorsan leverem az összes csempét a lakásba.
2011. máj. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 H.Jani ***** válasza:
Persze! Csak úgy csinálják hogy a háttérbe akarnak maradni hogy ne is tudjunk róluk!
2011. máj. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Csak megfelelően kell kezelni. Én pont tegnap adtam egy kisebb kolóniára betoncsizmát és rögzítettem egy életre a falhoz őket. A parkettoidokkal már nehezebb volt elbánni, de rájöttem, ha elfedem a kommandós alakulatot egy raklapnyi kéj-lamináltioddal, akkor már nem lesz erejük a támadást véghez vinni. De a legrosszabbak a tapetoidok. Az egyik nem bírt magával és megpróbált bekebelezni a zéró idő előtt. Vagy fél órát küzdöttem mire eleresztette a bőrömet. Aztán átment kamikázéba és elszakadt.

;)

2011. máj. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%

"csempének álcázva..."


Jézus Mária,hova kerültem....

2011. máj. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Neménvagyokaz ***** válasza:
Kérlek mondjátok hogy ez FAKE!!!
2011. máj. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!