Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehet hogy a rendőrök, katonák...

Lehet hogy a rendőrök, katonák, biztonságiőrök, és az egész kormány földönkívüliek? Akik szép csendben gyarmatosítják a bolygót?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 00:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
elmeletileg lehetseges barmilyen nyakatekert agyrem is. viszont gyakorlatilag ugyanennyire megvalosithatatlan, valoszinutlen.
2013. szept. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Igen, én szerintem krixkraxi vagy lumbulábi leszármazott vagyok :D

A biztonsági őrök ők a poloskoid fajból valók, a kormány pedig titokban reptoidokból áll. Orbán Viktor pedig egy álcázott lumbulábi kém és azért küldték hogy gyarmatosítsák a világot.

2013. szept. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
nem. A rendőr és katona az programozott robot, a vagyonőrök egy része zombi, a többi csak jobb híjján ezt végző ember. A politikusok meg bohócok, vagy csupán bábok
2013. szept. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Szinte hihetetlen, de a wc-s nénik is androidok voltak, őket azért cserélték le, mert könnyen feltörhető volt a program.
2013. szept. 25. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet

Menj oda egy rendorhoz, harapj bele a nyakaba es ha zold trutymo jon ki ver helyett, ott az egyertelmu bizonyitekod

2013. szept. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Kérdezd 404-et. Ő valószínűleg mindent tud a Földön lévő idegenekről, mert ő is volt már fogoly a reptoidoknál.
2013. szept. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Józsi bá', az őrzött parkoló őre is egy idegen. Legutóbb láttam, mikor hatalmasat horkantott, és egy nagy zöld trutymót csúrt az aszfaltra. Gondolom így szaporodnak.
2013. szept. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Politikusokról és bankigazgatókról el tudom képzelni, de sima katonákról és biztonsági őrökről már kevésbe :-)
2013. szept. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ezektől még a krixkraxiak is jobb munkát végeznének.
2013. szept. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Amíg Viktor, és a többiek ugyanolyan büdöset szarnak mint te, addig nem kell ilyen baromságokon gondolkodni! Itt és most egyetlen faj van aki gyarmatosít az az ember! Vedd már észre, hogy téged is gyarmatosítani akarnak az ehhez hasonló sületlen baromságokkal, mert rákényszerítettek, hogy egyáltalán elgondolkodj a dolgon!
2013. szept. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!