Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi a véleményetek David Icke...

Mi a véleményetek David Icke újszerű, bátor meglátásairó?


2013. okt. 12. 22:17
1 2 3
 11/21 Fürediné Kiefer EDit ***** válasza:
0%
Én most a megadott linkre kattintva, az első előadását hallgattam végig/mert valaki már egyszer rá irányította a figyelmemet/és valóban újszerűnek tartom.,különösen azért,mert összefüggéseiben egyszerű kifejezésekkel adja közre,mutatja be az energia törvényét.A kozmoszban működő 6 természeti törvény közül ő nagyszerűen alkalmazza az analógia törvényét:mert minden mindennel összefügg.A tudósok évek óta beszélnek a fekete lyukról,ami üresnek tűnik, közben tele van információval.A világ egyetem a célszerűségen alapul, a tudatosság,a fejlődés a hajtóerő,az értelem a mag, a teremtés forrása,mindennek megvan a maga sajátos fejlődési láncolata, a valamivé válás eszméje: a gondolat, a szó, a cselekvés energiája.Nekem az a véleményem, hogy minden korban vannak kiemelkedő személyiségek,akik hivatottak arra, hogy új nézőpontból világítsanak rá a kozmosz lényegére.Ezek a fejlettebb szellemi lények mind egy irányba húznak, végül is azonos megállapításokat tesznek a világról, de más-más nyelven, mivel más aspektusból közelítik meg a lényeget,mivel mindenki egy kis univerzum,és bár a tudás le van kódolva mindenkiben, az kevés emberből tör fel.Ha valaki csak az utóbbi 100 év ezoterikus, tudományos írásokat olvasgatja és legalább annyi időt szánna rá, hogy a különböző országok kiemelkedő,újszerű gondolkodóinak műveiből jegyzetet állítana elő, annyi bizonyosan kiderülne,hogy mindennek oka van,és a fizikusok szerint akkor kell egy kiinduló forrásnak is lennie.Az emberben él egy ősi vágy, hogy ezt a forrást, a tudást felfedje.Ami közös ezekben a nagyságokban, prófétákban az a tudatosság,ezt fejtik ki a maguk sajátos nézőpontjukból:Pál apostol azt mondta: vizsgáljatok felül mindent, és ami jó,tartsátok meg.Ez egy nagyon egyszerű,de bölcs tanács,ezt mindenki saját magán gyakorolhatja, mert ha megtapasztalja, hogy mi különbség van az ösztönös és a tudatos döntése között,az az egyén valósága lesz, a saját teremtésének a minősége azonnal megjelenik.
2013. okt. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

---IDÉZET ---

A kérdező kommentje:


Most tartott teltházas előadást a Wembleyben, ahol nálad sokkal értelmesebb, magasabb rétegből való embereknek tartott előadást, akik hisznek neki és én is

---IDÉZET VÉGE ---


Focistának focistadionban van a helye.

- Sokkal értelmesebb - milyen megbízható, hiteles információd vannak a bírált válaszoló képességeiről, ismereteiről?

- milyen megbízható, hiteles információid vannak a több ezernyi néző képességeiről, ismereteiről?

– értelmeznéd a magasabb rétegeket?

– kifejtenéd a nevezett magasabb réteg egyedeiről milyen megbízható, hiteles, igazolható információid vannak, különös tekinetettel értelmükre, ismereteikre, appercipiáló képességükre

- most hítről van szó, vagy tudásról?

- ki a jó istent érdekel, hogy te miben hiszel?

2013. okt. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"A tudósok évek óta beszélnek a fekete lyukról,ami üresnek tűnik, közben tele van információval."


definiáld az információt.

2013. okt. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Újszerűnek újszerű. Pont amennyire itt a sarki alkesz, aki váltig állítja, hogy Jimi Hendrix reinkarnációja, és egy kisfröccsért bármikor eljátssza tőle a Gimme Sheltert.


Bátornak csak annyira bátor, hogy elkápráztassa az átlagprolit, és valami nagy titok tudójává tegye. De annyira azért nem bátor, hogy valós igazságokat feszegessen, hisz akkor nem, hogy a Wembley-ben, de még otthon a klozeton sem szónokolhatna senkinek. Halott lenne.


Úgyhogy mint parasztvakítást, a hatalom elnéző mosollyal eltűri. Nem mellesleg neki és jó néhány cégnek is szép bevétele van a proletárok hülyítéséből.


...a Wembley Arénában, mert ugye nem a Wembley stadiont tölti meg. Néhány ezer hülye is van, és ha van pénzük, miért ne fizethetnének?

2013. okt. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

#11: Ennyi semmitmondó maszlagot régen láttam egy helyre összehordva (oké, ez nem igaz, elég sok ilyet látok itt).


>mutatja be az energia törvényét


Az energia törvényét? Az mi az? ¯\(°_o)/¯


>A kozmoszban működő 6 természeti törvény


Melyik is az a hat törvény? ¯\(°_o)/¯


> minden mindennel összefügg


Igen, és "minden energia", meg "minden rezgés". Az ilyen kifejezések a legszánalmasabb ál-érvek, mert nem csak hogy nem igazak, de még nem is igazán hamisak. Nem jelentenek semmit, nem cáfolnak semmit, nem támasztanak alá semmit, nincsenek semmivel logikai kapcsolatban, még önmagukkal sem. Miért mondanak ilyet a hozzád hasonlók? Tényleg szeretném megérteni.


>A tudósok évek óta beszélnek a fekete lyukról,ami üresnek tűnik, közben tele van információval.


Kérlek szépen, ha egy témához hozzá sem lősz, akkor ne próbálj meg hozzászólni, mert pont olyan butának fogsz tűnni, mint aminek tűnsz most épp.


>A világ egyetem a célszerűségen alapul, a tudatosság,a fejlődés a hajtóerő,az értelem a mag, a teremtés forrása,mindennek megvan a maga sajátos fejlődési láncolata, a valamivé válás eszméje: a gondolat, a szó, a cselekvés energiája.


Ööö... Nos, nem. A világegyetem köszöni szépen, nagyon jól megvolt pármilliárd évig tudat, szó és cselekvés nélkül. Ez a legkevésbé sem logikus.


>annyi bizonyosan kiderülne,hogy mindennek oka van,és a fizikusok szerint akkor kell egy kiinduló forrásnak is lennie.


Ézt meg már még csak nem is értem (ami nem az én hibám)...

2013. okt. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Utolsó:Nagyon hasonlítasz egy ismerősöm beszédstílusára,hátha ismerlek.Lány vagy és K.A. a monogrammod?
2013. okt. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Möbiusz:


Nem az vagyok, akire gondolsz, nem vagyok lány és a monogramból is csak egy betű stimmel :)

Ignoramus néven írogatok itt, csak most elfelejtettem odabiggyeszteni a poszt végére.

2013. okt. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Jaaaaaaaaa


:D

2013. okt. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Újszerűen, bátran dezinformál és közben gennyesre keresi magát. :-)
2013. okt. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
es mi van akkor ha igaz? meg ha csak a fele is ,vagy annal kevesebb ...egy biztos ,O is egy olyan 'felebreszto' szemely akinek a gondolatai nyoman ...blbla blabla.mindenki azt hisz amit akar ez a lenyeg.
2015. okt. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!