Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Nem troll kérdés. (diator...

Nem troll kérdés. (diator vagyok) Mit gondoltok erről a videóról? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy teherautót téritenek el az idegenek, Hogy miért nem tudom, de érdekes.

http://www.youtube.com/watch?v=pRyYngFcnEE


Addig nézzétek amég le nem törli valamilyen nemzetvédelmi szervezet.


2013. okt. 14. 19:27
 1/9 A kérdező kommentje:
2013. okt. 14. 19:30
 2/9 Shai-Hulud ***** válasza:

Egyik nemzetvédelmi szervezet sem fogja letörölni.

Honnan veszel ilyen hülyeséget? :-)

2013. okt. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ennyire lassúak lennének? Júliusban került fel, s még nem leltek rá? Nahát.
2013. okt. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nagyon érdekes Diator !


Mikor ismerik be az USA meg ruszkik az UFÓ kapcsolatot?

2013. okt. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

itt egy újabb darabkája a hoax videóknak.

már nem elég a semmiből feltűnő ufo, most már megszerkesztett videók kellenek, h az érdeklődés fenn maradjon.

tekintsd úgy, mint alacsony költségvetésű filmet, aminek még reklám kampánya sincs, ezért teszik fel a youtube ra és ott éli világát.

2013. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

>comments are disabled for this video


Ha amúgy nem esik le, hogy ez egy (sza­r) hoax, akkor legalább ebből vedd észre, hogy csak szórakoznak.

2013. okt. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

kedves 4-es


Nem tudom, hogy mikor ismerik el.


-Jelenleg nagyon sok folyamat jött létre, amit én sem értek teljsen.

tudni kell hogy minden össze függ egymással.


arra rájöttem hogy az usa pénzt takarít meg olyan dolgokra amik még nem ismertek a számomra, de szerintem nagyon kevesekk tudhatnak róla, hogy pontosan miért állították le több usában lévő szervezeteket, mint például Space Fance-ét.(ami a űrfigyelésre volt hivatott)


tehát elleht mondani, hogy valamire készülnek. Valahova máshova megy el azok a dollár milliárdok. És ezeket az összegekeknek a fedőszövege hogy költségvetési hiány.-abban a gazdaságban ami a világelső hatalommal bír.


Köszönöm a figyelmet ( levelet ne írjatok, nem válaszolok.)

2013. okt. 15. 23:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a gimpes supernova nagyon bena, de a csajon is bukik a dolog. Egy rendes hirados beszarna izgalmaban, ez meg ugy konferalja fel a dolgot mintha fekete palkot lattak volna az alagtban.
2013. okt. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az hogy szenzációra használnak olyan trükkfelvételeket amikre azt hazudják hogy különleges,megmagyarázhatatlan,földöntúli és egyéb kereskedelmi varázsszavak,az undorító.Miért is?


Mert talán tényleg furcsa dolgok is történnek itt a földön,de az ilyen és hasonló mocskok elveszik mindennek az érdekességét,már sok ember kapásból mindenre azt mondja

hogy átverés.Ahelyett hogy kicsit foglalkozna a témával,ha gondolkozna is.Ezt nem akarják a kapitalizmusban,mert a lényeg az ész nélküli pénzkidobás.


Ez szerintem elgondolkodtatóbb:

http://www.youtube.com/watch?v=TEU8oHp6HxU


Érdekes megnézni a fények különböző viselkedéseit,én abból a szemszögből néztem hogy különbözően viselkednek,de mégis egy valami összeköti őket,a szerencsétlenül járt hajó láthatóan érdekli őket valami miatt,hisz körbevették.

2013. okt. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!