Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Este láttam valamit mozogni,...

Este láttam valamit mozogni, mi lehetett? Többi lent

Figyelt kérdés
Hát 2.-os gyerek méretű volt, s fel alá mozgott a farakás előtt, nem árnyék, szellemek meg nem léteznek. Kutyám sokkal kisebb, mivel nem először láttam, ezért itt kérdem meg, hogy mi lehetett. Az idegen lényekben inkább hiszek, mint sem szellemekben. Mikor le akartam menni, bement a farakás mögé, s mikor lent voltam a kertkapu a farakás mellet nyitva volt.
2013. okt. 22. 17:48
1 2
 1/14 Szecsői Tibor ***** válasza:
89%
Pl. lehetett egy másodikos gyerek.
2013. okt. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kis, szürke fatolvaj.
2013. okt. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A kertfelé 2,5m magas és 50 cm vastag betonfal, kapaszkodók nélkül..
2013. okt. 22. 17:56
 4/14 anonim ***** válasza:
Kettő kisgyerek (testvérek) fáznak otthon látták van fád vittek kötelet átdobták a másik felét a kerítésen az egyik gyerek fogja a másik mászik. Dobálja át a fát adfig a másik belerakja a talicskába, megtelt a talicska meglátod az egyik gyereket elbújik megvárja még elmész visszamászik. Futnak haza a talicskával befűteni.
2013. okt. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De ügyes szürke másodikos gyerek! Artista lesz belőle.
2013. okt. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tuti egy reptoid volt.
2013. okt. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Jóska gyerek volt,nálla volt a zsíroskenyér.És menekült mert az anyja üldözte bézbózütőve.
2013. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bár az is lehet, hogy patkány volt, vagy macska.
2013. okt. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
sztem Kóbor kutya volt. a második tipp: egy hobbit a zsákosok családjábol, volt harmadik tipp egy zsákos kutyának varázsolt hobbit. akit megszált egy reptoid szellem
2013. okt. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudnánk te ostoba? Tán mi láttuk? Ez olyan, mintha itt kérdezném meg, hogy ki kopogott tegnap, mert nem nyitottam ajtót, mert más dolgom volt...
2013. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!