Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez földönkívüli üzenet lehetet...

Ez földönkívüli üzenet lehetett az emberiségnek? (magyar videoval)

Figyelt kérdés

1977-ben november 26-án este dél-Angliában valami egészen meglepő történt. Egy, a Föld bolygón akkor még nem létező technológiát alkalmazva egy azonosítatlan hang szakította meg teljesen az Independent Television News TV-állomás adását, és első alkalommal intézett közvetlenül a nézőkhöz egy angol nyelvű, 600 szóból álló üzenetet. Az üzenet pontosan 17 óra 10 perckor kezdődött, és körülbelül 6 percig tartott. Nagy-Británnia egy kormányzati ügynöksége megpróbálta – sikertelenül – blokkolni az illető jelet. Az adásról készült felvétel meghallgatható a lenti videóban


http://www.youtube.com/watch?v=dS8xSOf4DRw


Állítólag nem lehetett kikapcsolni a TV készülékeket, mert az idegenek akarták, hogy halljuk az üzenetet. A kikapcsoló gomb után is szolt az idegen hangja.


azt viszont nem értem, miért ilyen rossz minőségben nyomta el az idegen techika az angol adást ? Miért mondta azt a hang, hogy többet lehet nem tud üzenetet küldeni ? Miért ne tudna ?


[link]


2013. szept. 12. 09:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség, kitaláció, nincs nem létezik Ashtar Galaktikus Parancsnokság.

Az űrben csak mi vagyunk, a plejádok meg a lumbulábik.

Üdv,

Abargirham Kadna Tarjaklapszi

reptoid flottaparancsnok

2013. szept. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

"Ez földönkívüli üzenet lehetett az emberiségnek?"


Nem, ez egy üzenet volt Dél-Angliának. Észak-Anglia, a többi földrész kimaradt, nem is beszélve arról, hogy ha tényleg angolul volt az üzenet, akkor a más nyelvet beszélők is kimaradtak a jóból.


Szóval ha jól értem, egy, az űrből jövő üzenet PONT Dél-Angliát vette célba. Aha. Az azonos hosszúsági körön élőknek meg semmi. Aha.

Teljesen hihető.

2013. szept. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Allitolag vicces fiatalok rakapcsolodtak egy adotoronyra (nem volt nehez, mert semmi felugyelet, meg csupa analog eszkoz) es ok csinaltak az egeszet.


Kikapcsolo gombos dolog mar csak mese habbal. Aram nelkul nem megy a TV, ha meg arra gondolsz, hogy valami energiat is sugaroztak, akkor miert nem indult be minden egyeb haztartasi gep, stb.

2013. szept. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

"ha meg arra gondolsz, hogy valami energiat is sugaroztak"


Gyurcsók "mester" már akkor is küldte az energiát. Tanonc volt a Dél-Angliai Roxfortban :)

2013. szept. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Az üzenet alapján Dél-anglián keresztül üzentek az emberiségnek és tudták, hogy tudni fogják a nyitott emberek=ufókutatók hogy ilyen volt és elhiszik.


Volt olyan is, hogy süket ember is hallotta az adást, de csak azt vagy hogy akinek nem volt bekapcsolva a TV-je annak az adás alatt bekapcsolt.

2013. szept. 12. 12:47
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hülye duma, kamu volt az egész.
2013. szept. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

keress vissza akár ezen az oldalon is.

ezerszer ki lett tárgyalva, h egy nagy FAKE az egész!! :)

2013. szept. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve hülye gondolatnak tartom, hogy mi lennénk az egyedüli értelmes életforma ebben az elképzelhetetlenül, kib*szottul nagy Univerzumban, DEEEEEEEE......Ha egy másik hasonló, vagy fejlettebb létforma arra az elhatározásra jutna , hogy felveszi velünk a kapcsolatot, miután képesek voltak több 10,100 vagy 1000, ha nem több fényévet, azért utazni, hogy küldjenek egy SMS-t, akkor nem hinném, hogy azt verbális, pláne nem angol formában kapnánk meg. A világegyetem nyelve a matek, hiszen számokkal tudunk közölni koordinátákat, jeleket, beszédet, képeket, bármilyen információt.
2013. szept. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Az oldalon és máshol neten is elolvastam minden ilyn kérdést és nem tárgyalta ki senki, hogy fake. Hazudsz


Én nagyon is lehetségesnek tartom, hogy egy felsőbb civilizáció így üzen nekünk

2013. szept. 12. 17:31
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

"Volt olyan is, hogy süket ember is hallotta az adást"


LOL

2013. szept. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!