Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok ha tényleg...

Mit gondoltok ha tényleg léteznek földönkívüliek és esetleg a kormányok már kapcsolatba is léptek velük, akkor mikor lesz leghamarabb bejelentve?

Figyelt kérdés
2013. okt. 26. 08:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
En jovo tavaszra saccolnam. Addigra mar lecseng az uj Iphone laz, de meg nem kezdodik el igazan az Xbox One orulet. Talan az az idoszak a legalkalmasabb a bejelentesre. Hacsak nem szarnak bele megint az USA-ban a ventillatorba es nem jon egy ujabb valsag vagy mi a szosz. Akkor ugyis szarni fog mindenki a foldonkivuliekre mert viszik a devizank.
2013. okt. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%

Ha így van, akkor mi jó származna a világ vezetőinek abból, ha elmondanák? A Fukushimai reaktor nukleáris sugárzását is eltitkolták, pedig arról illett volna tudnunk.

Egyébként meg a kanadai hadügyminiszter tartott egy beszédet, amiben elmondta hogy jelenleg két földönkívüli fajjal is kapcsolatbam állunk, de azóta semmit sem hallani róla. Ha érdekel a videó, belinkelem.

2013. okt. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Pont ezért kérdezem, hogy mikkor derülhet ki leghamarabb, de lehet majd kell hozzá egy világháború is (a legutóbb rengeteg észlelés volt ), érdeke a link :)
2013. okt. 26. 10:28
 4/14 anonim ***** válasza:
sztem léteznek földönkívüliek persz az más tészta az hogy ide látogatnak-e vagy sem én nem tartom, valószínűleg azt h a földre látogatnak. ciganysongoku engem érdekelne az a videó légyszíves linked be.
2013. okt. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Örülök, az ilyen véleményeknek is, mert tényleg nem bizonyított még a létük, szerintem van valami alapja annak a sok sok észlelésnek egész történelmünkön keresztül, de lehet teljesen más magyarázat is a jelenségre
2013. okt. 26. 12:28
 6/14 JohnTitor válasza:
100-200 év legalább, csak gondolj bele, ha tényleg tudnak róluk, akkor nem fogják csak úgy bejelenteni, hogy na mégis vannak idegenek. Szerinted hogy fogadná a világ, hogy ennyi ideig ilyenről hazudtak ? oda lenne a bizalom. Valószínűbbnek tartom, hogy majd a távoli jövőben, mikor már képesek leszünk a csillagközi utazásra, akkor eljátsszák a kapcsolatfelvételt, mert akkor már nem tudják titkolni, hogy x y bolygón intelligens élet van.
2013. okt. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük csak, minimum 60 éve vannak ufó és földönkívüli észlelések. Tegyük fel nem is 60 éve, "csak" 30 éve léptek egymással kapcsolatba. Ha a kormány és a hatóságok komolyan vették ezt, ennyi évtized alatt biztos elkövettek mindent, hogy megoldást találjanak a "problémára" vagy hogy kialakítsanak velük valami kapcsolatot.

De miért nem mondják el? Azért mert semmi okuk nem lenne rá.

- bár vannak akik nem, de igen sok ember megijedne, tömeghisztéria is kitörhet. minden emberből más reakciót válthat ki vallástól, életszemlélettől függően stb.

- ha tegyük fel csak egy országnak sikerült a kapcsolatfelvétel akkor semmi oka nincs megosztani ezt több országgal, mert jelentős technikai és katonai előnyt kovácsolhatnak belőle, az idegen technológiának hála

- ha az idegenek eljutottak hozzánk ide, akkor minden bizonnyal megismerkedhet az adott kormány, a hajók meghajtásával is. Mivel ezek biztosan jobbak a saját űrhajóinknál, repülőgépeinknél, autóinknál így nem lenne jó ha bejelentenék és elterjesztenék. Azért mert akkor a nagyobb cégek, vállalatok sorba bezárhatnának. Senkinek nem lenne szüksége olajra, ha ott a sokkal hasznosabb "idegen" technológia és meghajtás

- nem mi vagyunk a légtér urai, hanem ezek az idegen gépek. Így az emberek nem érzik magukat biztonságban


Szerintem ezek igen nyomós okok. Valamint az 1950-60-as években komolyan érdeklődtek a kormányok, az FBI ezek iránt és még hivatalosan is foglalkoztak az egész UFO témával, költöttek rá. Ha az egészben nincs semmi, akkor nem költenek rá pénzt. Aztán érdekes módon hirtelen fordult a kocka és minden UFO témát próbáltak szó szerint lejáratni. Miért vettek 360 fokos fordulatot? Lehet rájöttek valamire, aztán hogy már a nép se higgyje el, a legegyszerűbb a dezinformáció és a megvezetés, hogy elterelődjön az érdeklődés az ufókról és földönkívüliekről és vicc tárgya legyen. A legkönnyebb így dolgozni. A mai napig adnak ki UFO aktákat, amiket eddig letagadtak hogy léteznének, de most már meglehet őket nézni, mert lejárt a titkosítási idejük.


Összességben szerintem ha 60 éve nem mondanak semmi konkrétat, ezután sem fognak. Valami nagy változásnak kéne történnie, de én nem látok semmi ilyesmit. Bár bármi megtörténhet már a mai világban és nem lehet megjósolni mi fog történni 1 év múlva sem.


Üdv, George Adamski

2013. okt. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egész történelmünk alatt kérdező?Rengeteg festmény született a középkorban,újkorban mikor még nem volt fotográfia az olyan eseményekről mint üstökös elvonulás,napfoltok,holdfázisok.Szerinted pont a csilivili űrhajókat nem festették volna.Valahogyan de megörökítették volna.
2013. okt. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
a foldonkivuli magasabb rendu inteligencia letezesere a legjobb bizonyitek, hogy meg nem probaltak meg kapcsolatba lepni velunk. Vagyis, ha van is valami ott kint akkor biztos szarnak rank. Ha meg nincs akkor meg kar izgulni. Az biztos, hogy nincsenek a kormanyok titokkamrajaba kicsi zold emberkek. Meg egy felredugast sem tudnak titokban tartani, akkor meg, hogy lennenek kepesek egy az egesz vilagot erinto kerdest eltitkolni?
2013. okt. 27. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm George, nagyon jól összefoglaltad a tényeket. Annyit szeretnék hozzátenni, hogy a jelenség nem 60 éves, hanem legalább több ezer. Valóban a II. V.H alatt szaporodtak meg az észlelések, de az is lehet, hogy addig nem figyeltünk fel annyira az UFO-kra. Érdekes módon manapság a kamerás mobil elterjedésével ritkulnak az észlelések, háborús zónákból kiszűrődnek furcsa esetek mint például az az eset amikor UFO szívatta az Iraki légierőt több esetben is.


Én még sosem észleltem, de szívesen beszélgetnék olyanokkal akik már igen, vagy repülőgép pilótákkal esetleg radar kezelőkkel akik már láttak furcsa dolgokat.

2013. okt. 27. 08:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!