Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Melyik oldal hangvétele,...

Melyik oldal hangvétele, stílusa, és megszólítása kifinomultabb, és utal emelkedettebb személyre?

Figyelt kérdés

A oldal: [link]


B oldal: [link]


A két blog szerintem ikonikus.Tökéletesen bemutatja a szokásos stílusát a két félnek,akik két ellentétes nézőponton vannak.Szerintetek az "A" azaz a magukat magasabb tudatállapotúnak vélő spiritualisták írása az emelkedettebb,vagy a szkeptikusoké félel meg jobban a vitanormák,és közlési szabályok előírásainak?(gondolok ezalatt az olvasó manipulálásának kerülésére,az ellenfél mindenféle elhordásának hiányára,propaganda nélküliségre)



2013. okt. 26. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
nekem egyik oldal sem jön be...és a blikk oldaláról tájékozódom, mikor tudományos infót keresek:)
2013. okt. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Szeritem már a linkben benne van a válasz: Míg a szkepikus oldal linkje csak puszta, üres tényként közli, hogy mars a kék bolygó, addig az "A" nem tényt közöl, hanem rögtön a "kamu" szót használja, nem azt hirdeti, hogy igaza van, hanem hogy aki más véleményen van (szkeptikus) az hazudik.

Persze az oldalakat nem nyitottam meg, telefonról írok, drága a mobil net, lehet ott máshogy van, de kétlem.

2013. okt. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A szkeptikusosban pont arról van szó hogy a "Kék mars" hoax nem igaz,és részletesen cáfolják benne a mindenféle összekovácsolt érveket.Szóval nem tényként közli,csak leírtam ha nem nyitod meg.
2013. okt. 26. 23:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik oktató, a másik kioktató. Az egyik magyarázó, a másik sértegető.


Ha az 'A' oldal igazat állítana, akkor sem érdekelne a stílusa miatt. Senki ne várja, hogy komolyan veszik, ha sértegeti a hallgatóságot.

2013. okt. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megnyugodtam hogy helyesen szűröm le a stílusokat.
2013. okt. 26. 23:45
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Mindenki köcsög, aki nem hisz az annunakikban.
2013. okt. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ahhoz nem kell pszichologusi diploma, hogy a spiritualista hivo mittudomenmik iq szintjet es ezaltal a tarsalgasi stilusukat a beka segge ala tudjuk beloni.
2013. okt. 27. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelmű. Azzal, hogy valaki magasabb tudatállapotúnak állítja be magát, önkéntelenül is alacsonyabb rendűnek tartja a más véleményen lévőket.
2013. okt. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor én nyertem, mert nekem mindig hibátlan a helyesírásom, fogalmazásom, vesszők használata stb, pedig spirituális vagyok :-) Mindkét oldalon vannak kifinomult stílusok, ne skatulyázz ...
2013. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9: Pedig három hibát is vétettél (igaz, nem túl súlyosat). ;)
2013. okt. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!