Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit tegyek? 13/l

Mit tegyek? 13/l

Figyelt kérdés
Félek a földönkívüliektől egyszer nővérem látott egy repülő tárgyat (tisztán látta) , anyukámnak egyik barátja is látta őket (asszem erről cikk is készült). Szóval hiszek az ilyenekben és ezek így szóba kerültek olyan egy hónapja , és azóta nagyon félek este fölébredek és 30-60 percig fönt vagyok és parázok néha a villanyt fölkapcsolom de akkor is félek semmi horrort nem nézek meg ha ilyen ufókkal kapcsolatos vagy misztikus film megy a tv-ben azt sem nézem meg. meg van amikor este 7-kor van vége a foglalkozásomnak suliból nem merek az égre nézni mert félek hogy valami olyat látok mint nővérem. Szerintetek ez el fog múlni vagy kinövöm?

2013. okt. 29. 11:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Olvass természettudományokkal foglalkozó ismeretterjesztő írásokat, és garantáltan el fog múlni.
2013. okt. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
... sőt, ha fizikus, vagy mérnök leszel, az garantáltan megvéd attól, hogy a földönkívüliek elraboljanak. Soha, ismétlem: soha nem fordult még elő, hogy természet- vagy műszaki tudományhoz értő embereket elraboltak volna földönkívüliek.
2013. okt. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

"suliból nem

merek az égre nézni mert félek hogy valami

olyat látok mint nővérem" :D pontosan mitől is félhetsz? hiszen szerencsére még nem raboltak el, a földönkívüliek sem téged és sem a nővéredet. és pontosan mit is láttak?

2013. okt. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
miért félsz tőlük? szerintem nagyon érdekes lenne ha ellátogatnának ide
2013. okt. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

miért félsz ?


1:7 000 000 000-hoz az esélye hogy pont hozzád jönnek el.

2013. okt. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Brigi (404 excsaja) ***** válasza:
Én is félek töllük. Én akartam is a jelet a hátamra égetni de anya nem engedte :(
2013. okt. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Szecsői Tibor ***** válasza:

#2 +1, ezt így még nem hallottam :).

Egyébként meg az, hogy valaki lát valamit, amit nem tud azonosítani (egyébként az UFO ezt jelenti), az nem jelenti azt, hogy földönkívüli eredetű. Nem az, nem kell ettől parázni.

2013. okt. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Brigi (404 excsaja) nagyon tetszik a neved. :DDD (404 Error Pages)
2013. okt. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Egy égen repülő tárgy eléggé sokminden lehet, főleg ha nem tudjuk beazonosítani, és elhiheted nem idegen csészealj volt.
2013. okt. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Információ Kapitány ***** válasza:

"... sőt, ha fizikus, vagy mérnök leszel, az garantáltan megvéd attól, hogy a földönkívüliek elraboljanak. Soha, ismétlem: soha nem fordult még elő, hogy természet- vagy műszaki tudományhoz értő embereket elraboltak volna földönkívüliek."


YOU WIN!


PERFECT!


[link]

2013. okt. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!