Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok! Hogy vélekedtek...

Szkeptikusok! Hogy vélekedtek az UFOkról?

Figyelt kérdés

Már régóta nézem az oldalt és úgy vettem észre a szkeptikusok 0% gondolja azt, hogy földönkívüli eredetűek. Azonban hol ezt mondjátok, hol pedig azt.

Tegyük fel valaki lát KÖZELRŐL egy korong alakú repülő tárgyat, tisztán kivehető, ami egy repülő csészealj ( tehát műhold stb. kilőve egyértelműen).

És tegyük fel hogy az illetővel még másik ezer ember is egybehangzóan látott ilyet különböző földrészeken, országokban.

Nektek akkor mi ez az UFO és miért? Mert úgy látom két részre szokott oszlani a tábor:

-Az illető hazudik és csak kacsa az egész

-Az illető igazat mond, de a tárgy NEM földönkívüli eredetű, hanem titkos katonai gépet látott


Ti melyik eshetőségre szavaztok, miért?


George Adamski



2013. nov. 6. 20:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%

Kérdésedben ravaszul elrejtetted a választ!

-Szkeptikusan-


Ergo nem hiszek el mindent amit hallok, amíg meg nem bizonyosodok róla!


Ha látok valamit ami egyértelműen UFO...

Nos innentől már paradoxonról beszélünk, hiszen akkor az már nem is UFO ugyebár...

2013. nov. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
59%
konkrétat még nem láttam, inkább csak hinni akarok, de rájöttem, hogy minek is higyjek, ha még nem láttam
2013. nov. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Grielean ***** válasza:

Nos, az olyan felvételekkel, amiken valamiféle UFO látható, eddig kétféle eshetőséggel találkoztam:

- vagy nagyon gyanús volt, hogy a felvétel manipulált

- vagy akármi is látszott a felvételen, azt nem lehetett egyértelműen azonosítani (még csak olyan szinten sem, hogy ez biztos nem földi eredetű dolog volt)

Ettől függetlenül én hajlamos vagyok elhinni sokmindent, de a földönkívüli látogatók valódiságának bizonyítása épp úgy történhet, ha ez a két fenti dolog valaha is egybevág majd. Vagyis van egy felvétel, ami alapján kizárható, hogy egy földi eredetű dologról lenne szó, a felvétel kapcsán pedig kizárható a hamisítás.

2013. nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
53%

Én azt mondom, hogy biztos látott valamit, de hogy nem ufót, az biztos.

Eddig még senki se látott, aki meg azt mondja hogy látott, az nem tudta bebizonyítani. Könyörgöm... hát már rég feltalálták a telefont amin van fénykèpező! 5 másodperc alatt belövi szépen a képet, elküldi az okosaknak, benne lesz a hírekbe, és az emberek elhiszik. Ez bonyolult lenne? Ha én igazi ufó repülőt látnék, már lőném is a képeket, tolnám fel facebook-ra és 10ezren megosztanák. És akkor már van bizonyíték. Onnantól meg ha mégegyszer feltűnik az F22-sek mennek és pár mp. alatt szétlövik. Ez kéne. Én elhinném utána, persze csak ha ufó is lesz az űrhajóba.

2013. nov. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
76%

Én úgy gondolom, hogy egy ilyen hatalmas Univerzumban, mint amilyenben élünk, önzőség lenne azt feltételezni, hogy egyedül vagyunk. Szóval valami biztosan létezik, valahol távol a mi bolygónktól talán van egy pont ugyan ilyen, vagy kicsit jobb, ki tudja?

Azt viszont nem hiszem, azonosítatlan tárgyakkal röpködnének, meg embereket rabolnának el, hogy kísérletezzenek velük.

2013. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
17%

Kedves Igazmondó !

Inkább nem térek ki a sok butaságra amit leírtál, csak ezekre :

"5 másodperc alatt belövi szépen a képet, elküldi az okosaknak, benne lesz a hírekbe, és az emberek elhiszik"


Te elhiszed a több száz hiteles fényképet és felvételt ? Nem . Akkor miről beszélünk ?!


"Ha én igazi ufó repülőt látnék, már lőném is a képeket, tolnám fel facebook-ra és 10ezren megosztanák. És akkor már van bizonyíték. "


Jah, vagy a másik verzió : mindenki hülyének néz és megvádolnak hamisítással, mint ahogy a magadfajta "szkeptikusok" csinálják ...

2013. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem, mert megtudják nézni hol csináltam. Erre jó a GeoTag a beállításokban kell bekapcsolni. Az a neve h földrajzi címkézés. Kiadja, hogy mikor hol merre csináltad.
2013. nov. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat.

Én értem mit mondasz Igazmondó, de szerinted a mai technika korában ki hinné el, hogy nem hamisítottad meg a fotót/videót CGI-vel, makettel stb.?

Szerintem senkinek se lenne már elegendő egy ilyen, mert nem számít már bizonyítéknak. Gyanítom most is vannak ilyenek, csak elvesznek a hamis felvételek között.

2013. nov. 6. 21:48
 9/24 anonim ***** válasza:
41%

Az egyik videó alatt láttam ezt a kommentet és nagyon elgondolkodtató :


"Ha maga téma hülyeség és csak a mi agyszüleményünk...,akkor MIÉRT? Miért ez a nagy erőfeszítés? Miért a sok titoktartási szerződés? Miért a katonaság foglalkozik minden esettel? Miért kell tudnia a vezető országok elnökeinek a titkos jelentésekről? És mégis akkor miért beszél róla mindenki? Még azok is akiket "nem érdekel"! Miért van több ezer éves múltja? És mire ez a nagy felhajtás?.....,ha nincsen semmi odafent-oakint?.....talán mert mégis VAN!"

2013. nov. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
De valószínű egy olyan ember aki magasról lesz..ja majd biztos hamisít. De mondtam, a telefonomba ott van a földrajzi címke. Nem a számítógépen, a telefonomban! Azt hogy hamisítom meg? Rámegyek a Google térkép alkalmazásra és ott a város felett oda rakja a képet hogy ott csináltam. Azt nem tudom meghamisítani.
2013. nov. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!