Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A harcos UFO-hívők miért...

A harcos UFO-hívők miért nézik annyira primitívnek az embereket, hogy nem képesek feltalálni dolgokat?

Figyelt kérdés
Arról beszélek, hogy az itteni hívők folyton azzal jönnek, hogy a GPS, cipzár, teflon, szeletelt kenyér, mind az idegenektől lett átvéve. Ezzel viszont arra utalnak, hogy az emberek annyira primitívek, hogy azt hiszik, a csík tolja a repülőt. Szóval miért tartanak minket ekkora ostobának?

2013. nov. 10. 15:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
8%
Nem nézzük primitívnek az embereket. De hát most mit csináljunk? Hazudjuk azt, hogy nem az idegenektől vannak a felsorolt dolgok?
2013. nov. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
68%
80as iq alatt ez természetesnek tűnik. Hagyd rájuk.
2013. nov. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
,,a csík tolja a repülőt" ;D ez hatalmas, ezt még nem hallottam! :D Amúgy most mit mondjak erre! Földönkívüliek léteznek én csak abban nem hiszek, hogy itt vannak, de ezzel nem vitatkozom, mert itt nem 100% hogy én nyerek! Én csak akkor szállok vitába valakivel ha 100%-ig biztos vagyok benne,hogy nekem van igazam! :D hülye szokás, de....ez van! :D
2013. nov. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Hármas! Földönkívüliek egészen biztosan léteznek, hiszen a Világegyetem nagy. De nem is ezen vagyok kiakadva, hanem azon a primitív szemléleten, hogy itt vannak a reptiliánok, a szürkék, zöldek, sárgák, lumbulábiak, és még a tűz használatára is ők tanították az embereket. Ehhez azért pofa kell, hogy a találmányokat így elvitassák, és mindenféle kitalált lénynek tulajdonítsák, nem?
2013. nov. 10. 16:10
 5/26 Grielean ***** válasza:
92%

Én úgy vettem észre, hogy ez a saját egoizmusukból fakad. Mégpedig akképpen, hogy ha valaminek a működését egy ilyen ember nem képes ésszel felérni, máris természetesnek veszi, hogy ha ő nem érti, akkor más sem értheti, ennél fogva csak úgy alakulhatott ki, hogy valami szuperintelligens földönkívüli mutatta meg az embereknek.

Nem szeretek ujjal mutogatni, de ez a felsőbbrendű hozzáállás nem egy ilyen harcos-UFO hívőnél megfigyelhető itt a gyakorin is.

2013. nov. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező csak annyit tudok mondani, hogy igazad van! Bocsi, nem igazán hasznos a válasz, de nem tudok mit írni! Igazad van és kész! Na!
2013. nov. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Utolsó, nekem hasznos ez a válasz. ment a ződ lájk :)
2013. nov. 10. 17:21
 8/26 anonim ***** válasza:
Kihagytad az ókori atombombát, meg a piramisokat.
2013. nov. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 DarkLantern ***** válasza:
89%

Na de kérlek kérdező, kihagytad a legfontosabb dolgot!

Az embert az idegenek teremtették, levegőt venni is ők tanítottak meg minket, sőt az internetet is ők adták nekünk.


Kár hogy a fanatikus UFO mániásoknak nem tudtak agyat adni:(

Pedig nagy szükségük lenne rá, csinálhatnánk egy alapítványt ami pénzt gyűjt nekik, egy agyátültetésre.

Amúgy a válasz egyszerű a kérdésedre: Azért néznek minket ostobának, mert soha nem volt önálló ötletük, ebből kifolyólag ugye másnak sem lehet.

2013. nov. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
Cipzár XD, amugy szerintem azért mert sok filmben ez van pl: Aliens vs. Predator ( ott a vadászok tanították meg az embert piramisokat építeni). Viszont az nem megy tényleg a fejembe hogy i.e. 3000-ben hogyan vájtak óriási szikla darabokat, ehhez ma óriási acél gépek kellenek és még úgy is lehet hogy elcseszik.
2013. nov. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!