Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Újabb látomás Orbán Viktorral...

Újabb látomás Orbán Viktorral kapcsolatban! Ez a 3. látomásom róla ebben a hónapban. Vajon mit jelenthet? Kezd nyugtalanítani.

Figyelt kérdés
Ma reggel újabb látomásom volt a miniszterelnök úrral kapcsolatban. Egy erdei erődöt láttam, ahonnan lóháton öltönynadrágos, ünneplőcipős, félmeztelen, kigyúrt, nyakkendős, napszemüveges alakok vágtattak ki szablyával a kezükben, és egy kis patak mentén indultak valahová. Megkérdeztem az egyiküket, hová tartanak, azt felelte, Rot'kiv N'abro ligetébe. Ekkor egy fa lombjai közül, ahol egy fából készült "őrtorony" féleség volt az ágak között, leugrott Orbán Viktor, íjjal a kezében, aganccsal a fején. Csettintett egyet, a kezében egy kürt termett, megfújta azt, majd a közeli bokrok mögül félmeztelen, álarcos alakok ugrottak elő táncolva, a patakból pedig szellemek jöttek elő, meghajoltak a miniszterelnök úr előtt, aki ekkor ismét csettintett, az erődítmény lángba borult, a szeme vörösen izzani kezdett. A föld alól szörnyek és csontvázharcosok keltek ki, Viktor pedig észak felé mutatott, és eltorzult hangon csak ennyit szólt: "Magyarországra!", majd ismét csettintett, eltűnt, a rémségei pedig megindultak észak felé. Vajon mit jelenthet ez az újabb különös látomás? Nagyon nyugtalanít! Talán próféta vagyok, és megláttam a jövőt?

2013. jún. 21. 13:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem menj el egy pszichiáterhez, ez egyáltalán nem hétköznapi.
2013. jún. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 SSJGoku ***** válasza:
77%
segghülye vagy
2013. jún. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Réti bubuzér ***** válasza:
80%
Gomba volt?
2013. jún. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ja, és azt még elfelejtettem írni, hogy mindeközben epikus zenét hallottam a látomásban! Próféta vagyok, vagy megőrültem? Vajon megláttam a jövőt? Mással is megesett már ez? Félek az újabb látomásoktól! Mit csináljak, hogy elkerüljem őket? Talán ezek a látomások jelek, amelyek arra hívják fel a figyelmemet, hogy még megmenthetem a világot, ha időbe észbe kapok? Talán kiválasztott lennék?
2013. jún. 21. 13:54
 5/25 niggamaci ***** válasza:
62%
ooooooookeeeeeeee :D nemtudom de jot rohogtem xd ha lesz ujjabb latomasod azt is ird mar ki pls
2013. jún. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
52%

Első vagyok.Vannak pszichikai betegségek,lehet ez is az.Mégis hogy létezne olyan hogy Orbán Viktor csettint egyet és ott terem egy kürt aztán a szellemek meg minden...

Szerinted ez megtörténhet akármikor?

2013. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%
Minek urazni egy olyan senkiházit, akit a fél ország leköpne?
2013. jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaidat, Kedves Első Úr/Hölgy, de nem hinném, hogy beteg lennék. Minden olyan valóságosnak tűnik ezekben a látomásokban. Amióta vannak, nagyon nyugtalan vagyok. Nem tudom ezeket mire vélni. Talán Orbán Viktor lenne az Antikrisztus? Szerintem elég nagy a valószínűsége. Kedves Első Úr/Hölgy! Ha tudnál továbbra is segíteni valamiben, azt nagyon megköszönném!
2013. jún. 21. 14:02
 9/25 anonim ***** válasza:
8%
Nő vagyok.Az utolsó válaszomban arra akartam kitérni, hogy ennek egyáltalán nincs valóságalapja.Szellemek,szörnyetegek nem léteznek.(Legalábbis ebben a világban nem.)Mindenesetre keress fel egy pszichiátert,ő mint szakember sokkal tisztábban fogja látni a helyzetet.
2013. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Egyébként mióta vannak a látomások?
2013. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!