Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért lehetetlen, hogy idegene...

Miért lehetetlen, hogy idegenek látogattak meg minket és esetleg most is itt vannak?

Figyelt kérdés
Kedves Szkeptikusok ! Eddig már annyi szó esett különféle bizonyítékokról, hogy miért voltak itt, de egyiket sem hittétek el vagy félremagyaráztátok . Most itt a lehetőség, hogy valami megdönthetetlen cáfolattal álljatok elő, arra vonatkozólag, miért lehetetlen az, hogy egy földönkívüli faj átutazta a galaxist és beleavatkozott volna az emberi történelembe . Tessék, csupa fül vagyok :-)
2013. nov. 11. 18:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem vagyok szkeptikus! Csak azt az 1-et nem hiszem, hogy itt. vannak! LEHET! Persze hogyne lehetne csak......nekem furcsa, hogy titkolótnak és olyan bénák lennének hogy csak úgy lepottyannak az égből! Olyan.......érdekes! Érted? Szóval biztos, hogy vannak, csak abban kételkedem, hogy ide már eljöttek volna! Mondom mégegyszer NEM lehetetlen, csak nem értem a felfogásukat! Tanulmányoznak minket? Miért nem segítenek? És még sok ilyesféle kérdés!
2013. nov. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Valaminek a nem létét 1000x nehezebb bizonyítani mint a létezését. De mivel a létezését te nem tudod bizonyítani, mért vársz el egy sokkal nehezebb bizonyítási kísérletet a nem létezésről?
2013. nov. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Tudományos módon nem kizárható hogy 1x meglátogatták bolygónkat.De az hogy köztünk élnek meg stb baromságok eggyértelmű baromság.
2013. nov. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3# Miért az ? Ha te elértél egy olyan fejlettségi szintre, hogy már a fél galaxist át tudod repülni, és találnál egy másik fajt, te nem fognál hozzá őket tanulmányozni ? Szerinted egy bolygóközi fajnak nincs olyan technológiája, hogy ne tudna beépülni közénk ?
2013. nov. 11. 18:58
 5/17 anonim ***** válasza:
Annácska fszért vagy ennyire buta és szemeteled tele az oldalt az ilyen hülye kérdéseiddel. Ennyire nem vágyik senki a társaságodra? Nah jó ezt megértem. Amúgy meg, hogy leehtnének már itt most is mikor már mindenki mindent lát? Tele van kamerával a világ, mindenki lehallgat mindenkit és akkor soha egy sem tűnt fel? És persze itt a normál kamerákra gondolok nem az 1960 -as évekbeliekre amivel manapság videózzák az UFO -kat le, de egy normál kamerával még persze nem sikerült... Hát hogy van ez vazze?
2013. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Miért nekem kéne bizonyítgatnom? Bizonyítsd te, hogy léteznek.


Ha így működne a világ, ahogy te elképzeled, akkor már pl. én is Nobel díjas lennék. Mert elég lenne azt mondanom pl., hogy feltaláltam a gravitációs hajtóművet, és nem bizonyítom be, de higgye el mindenki, aki nem hiszi el, bizonyítsa be, hogy nem találtam fel.. :D

2013. nov. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Shai-Hulud ***** válasza:

"Két, az adott jelenséget egyformán jól leíró magyarázat közül azt érdemes választani, amelyik az egyszerűbb."

Ez az "Occam borotvája" néven ismert filozófiai elv.


Azt jelenti, hogy tök fölösleges mindenféle bonyolult magyarázatokat kitalálni az általunk tapasztalt jelenségekre, egyszerűen fogadjuk el a legegyszerűbbet.


Annak, hogy semmi nyomát nem tapasztaljuk a földönkívülieknek, hogy nem állnak ott az út szélén, hogy nem ők nyitnak ajtót mikor becsengetsz, hogy nem ők bérelik a feletted lévő lakást, és még csak el sem foglalták Angliát, valóban több oka is lehet. Számtalan olyan indokot fel lehet sorolni, ami miatt mindez nem következett be.

Az Occam borotvája elv alapján például a legegyszerűbb magyarázat, hogy nem jártak itt.


--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---

- Hát tudja, több oka is van annak, hogy nem harangozunk délben. Például először is, nincs harangunk, aztán....

- Köszönöm, talán ne is folytassa...

2013. nov. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"Ez az "Occam borotvája" néven ismert filozófiai elv. "


Ezt jó hogy felhoztad, mert emiatt a hülyeség miatt vetik el teljesen biztosan az ilyen elméleteket . A mai világban sajnos a "ez a legvalószínűbb" gondolkodás teljesen kiszorítja azokat, akiket nem a százalékok érdekelnek hanem az igazság . És persze az átlag ember, hogy okosnak tűnjön kérdés nélkül elfogadja amit a tankönyvekben elé raknak és meg sem próbál újítani ...

2013. nov. 11. 19:50
 9/17 Shai-Hulud ***** válasza:

OK, akkor újítsunk. Szerintem a tárgyak nem azért esnek le, mert a testek vonzzák egymást, ez úgy ahogy van hülyeség.

Inkább fogadjuk el azt, hogy az elengedett tárgyat láthatatlan kis manók kapják el, és direkt a mi bosszantásunkra a földhöz vágják.

Ugye, ez mennyivel szebb és érdekesebb magyarázat annál, mint amit azok a hülye fizikusok kitaláltak? Ez az egész tömegvonzásos mizéria teljesen hihetetlen.

Egyébként is, a szomszéd Mariska néni már látott is ilyen kis manót, úgyhogy ez biztosan igaz.

2013. nov. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Kaptam egy magyarázatot egy ismeretlentől aki elveti még a bakteriális élet létezését is más bolygókon . Így ír :

"A földi élet kialakulását az egész univerzum támogatja. Úgy ahogy a hold, a nap befolyásolja a földi létet, úgy a legtávolabbi bolygó is némelyest szerepet játszik benne.

Már most ez a behatás, az univerzum hatása az univerzum minden pontján más és más. Az univerzum földre gyakorolt hatása egyedi. Személy szerint kizárt dolognak tartom, hogy az aminosavak az univerzum más szegletében hasonló szerkezeteket produkálna. Ha minden alapvető elem jelen lenne más bolygókon, akkor sem így rendeződnének aminosavak."


Szerintem ez nem bizonyít semmit, csak azt hogy máshol másmilyen típusú élet jöhet létre . Ti mit gondoltok ?

2013. nov. 11. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!