Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Arra mi a magyarázat, hogy...

Arra mi a magyarázat, hogy mindig eszembe jut valami, és meg is történik?

Figyelt kérdés

Pl. eszembe jutott egy ember akivel 2 hónapja nem beszéltem. Erre tegnap találkoztam vele a buszon.

Vagy eszembe jutott egy kaja. És aznap pont azt csinált anyám.

Vagy kinézek az ablakon, és pont akkor jön valaki hozzánk.

Vagy tudom, hogy előttem fog elmenni a busz, és tényleg pont nem érek oda a megállóba.


Ezek mitől vannak? Ezek csak véletlen, csak felűnnek? De azok nem, amikor pont nem veszem észre, és nem az lesz amire számítok?



2013. szept. 13. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Pontosan :)

Pl. biztos egy csomószor kinézel az ablakon, és nem történik semmi. De arra nem emlékszel, mert hát nem történt semmi

2013. szept. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy nagyon sok mindenre gondolsz.

Ha a sok dologból 1% bejön, te már úgy érzed megjósolod a jövõt.

Az persze sosem jut eszedbe, hogy "csülkös bablevesre gondoltam, mégse fõzött senki"

Nem létezik jóslás, csak pszichológia.

2013. szept. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez telepátia és megérzés, érdekes dolgok ezek, velem is sokszor előfordul, én nem mondanám véletlennek, mert sokszor ismétlődik.
2013. szept. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy szót mondok: Szinkronicitás. :)
2013. szept. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nem tudom nekem is van ilyen elég gyakran néha annyit mondok csak rá, hogy "megint elszóltam magam". Időnként megérzed mi fog veled történni, ez jó is meg rossz is lehet egyben, de véletlennek nem véletlen.

18/L

2013. szept. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az agyad teremti a valóságot és bizonyos esetekben előre érzékelheted a jövőt mivel az agyad azt előre feldogozza - illetve tudni fogja
2016. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
velem is ez van
2021. jan. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!