Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » évmilliókkal fejlettebb UFÓ...

évmilliókkal fejlettebb UFÓ civilizációk hisznek Istenben/Karmában, ez nem motivál arra, hogy elgondolkodjatok a spiritualitáson szkeptikusom?

Figyelt kérdés
Amikor egy takarítónéniből látnokká vált személy jósól az ezo tv-be még én is belátom, hogy egy szkeptikus nem fog megtérni az igaz spirituális hitre, de amikor az évmilliókkal / milliárdokkal fejlettebb ide érkező földönkívüli civilizációk is úgy mutatják be magukat nekünk, mint akik elfogadják a karma tanításait és Istent, akkor te szkeptikus, nem lenne illendő a materializmust lecserélni fejlettebb spirituális tudásra? Vagy legalább igen mélyen magadba nézni és elgondolkodni, miért vagy itt?
2013. nov. 12. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Neked mondta egy nem földi lény, hogy hisz a karmában? Mert nekem nem, és amíg nem jön ide személyesen és mondja a szemembe, addig annyit ér a szava bárkinek ebben a témában, mint a takarítónéninek az ezo tv-ben.
2013. nov. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ez vonatkozik azokra is, akik arról prédikálnak, hogy mi lesz a halál után. Mivel ember még nem járt ott, ezért ne is dumáljon nekem róla.

2013. nov. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Shai-Hulud ***** válasza:
79%

Jaj, mesélj már, hol van az az az évmilliókkal / milliárdokkal fejlettebb ide érkező földönkívüli civilizáció????

Úgy szeretnék egy ilyen civilizációval én is találkozni!

Miért van az, hogy ezek az igen intelligens, nálunk sokkal-sokkal fejlettebb lények mindig a legsötétebb földlakókkal próbálnak kapcsolatokat kialakítani?

2013. nov. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

kérdező!

sokadjára akkor...:)

légyszíves mutass már egy ilyen hivatalos forrást ami ezt bejelenti, hiszen mindenki tud róla, csak érdekes a leghivatalosabb, legtudományosabb szerveződések nem.

bejelenti ezt h vannak ilyen lények, bemutat egy ilyen lényt, a technikájukat, az ufo-t, elmagyarázza miként működik....és így tovább:)

na segítek, ne keresgélj, mert ezt a scifi filmet nem csinálták még meg, de ha így halad ez az ufo láz, akkor a columbia pictures, vagy a warner bross elkészíti majd, és rekord bevételt hoz nekik, és onnantól már lehet hiteles felvételeket mutogatni:)

2013. nov. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Én, mint szkeptikus, szerencsére nem vagyok annyira naiv, hogy belelépjek a meglehetősen rosszul álcázott csapdádba. Ügyetlen troll vagy.
2013. nov. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

-Honnan tudod hogy léptek-e velünk kapcsolatba?

-Honnan tudod hogy milyen idősek?

-Honnan tudod hogy nyilatkoztak bármi felől?

-Honnan tudod hogy mit nyilatkoztak?

-Honnan tudod hogy ők gondolják jól?

-Tévedhetetlenek?

-Miért nem tudsz földönkívüliek nélkül bizonyítékot találni az ezóra?


De te szerintem a kockaföldben,a pénzenergiában,és a homeopátiában is hiszel,olyan hülye vagy.

2013. nov. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez az interjú a földönkívüliekkel melyik híradóban volt?
2013. nov. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ajjaj, látom a hívők szomorú jövöjét. Hiszen ha egy nálunk évmilliókkal fejlettebb civilizáció még mindig csak HISZ ezekben a dolgokban, akkor bizony itt a Földön is sok idő kell, amíg valaki elénk tár egy cáfolhatatlan bizonyítékot.
2013. nov. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, és sokkal spirituálisabbak nálunk, hogy a kvantumfizikába most ne is menjek bele.
2018. nov. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!