Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi ez a rengeteg UFÓ? Szinte...

Mi ez a rengeteg UFÓ? Szinte már invázió van (videoval) Mit gondolsz?

Figyelt kérdés

UFO jelenségek Németországban, Angliában, Texasban és Chilében !


Vajon ezek miért jöttek ide most ilyen nagy számba ? Mind egyetlen faj látogatott ide vagy külömbözőek? Mi lehet az igasság?


Akik hiányolják az UFÓ-s videokat, azok most nem panaszkodhatnak 7 video : [link]


2013. nov. 19. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Hm, én kinéztem most az égre, de nem látok ezerszámra zsongó, repkedő ufókat. Bennem van a hiba?
2013. nov. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is mindjárt kirakom az összes Star Wars epizódot, ott meg robotok, meg mindenféle lények csatáznak. Ráadásul egy rész 2 óra. Hosszú csata.
2013. nov. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

kérdező?

ezektől a kamu videóktól van ám sokkal jobb filmfelvétel is róluk, de még a készítők történetet is raktak a filmbe.

pl star wars...ahogy feljebb is írták, ott legalább jó a felvétel, képminőség, és jó a színész gárda is.

2013. nov. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ez sajnos csak a paranormal.hu újabb értelmetlen közzététele.
2013. nov. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2013. nov. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Információ Kapitány ***** válasza:
Az első galaktikus konföderáció készíti elő a szállítmányozási adó ügyek körüli tárgyalásokat. Állítólag már a peremvidékeken blokád alá vontak egy két bolygót. Bár a szenátus lázong, és a konföderáció új prosperitásban akar egyesülni, meggyőződésem, hogy karfiol.
2013. nov. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értelmes kommenteket kérnék ! Nagyon sok UFÓt látnak mostanság és sok ember le is filmezi, amiket sok ember lát, nem csak egy kettő és ez megerősíti hogy ezek ufók, de vajon mit akarhatnak itt? Mindegyik egyetlen faj követe vagy különbözőek?
2013. nov. 19. 21:38
 8/10 Információ Kapitány ***** válasza:
Mind egyéniségek.
2013. nov. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
már tényleg nagyon hiányoltam az UFO-s videókat, majdnem depresszióba is estem
2013. nov. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Mind egyéniségek."


Én nem.

2013. nov. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!