Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Már 3 napja nem bírok aludni....

Már 3 napja nem bírok aludni. Nem tudom mit tegyek. Orvoshoz ezzel nem merek fordulni. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Először is szkeptikusnak tartom (legalábbis eddig tartottam) magam. Soha életemben nem láttam, tapasztaltam olyan dolgokat, amik meggyőztek volna természetfeletti/földönkívüli dolgok létezésében. De hétvégén olyan dolog történt velem, amit egy jó ideig nem felejtek el: Szombaton, hajnal 3:00-kor felriadtam, hangokat halottam az előszobánkból. Feleségem aludt, gondoltam lehet, hogy a kislányom az, kimentem, megnéztem a szobáját, de ő is aludt. Újból halottam a hangokat, mint amikor a bútorokat húzza valaki a földön. Ezúttal mintha az udvarunkról hallatszott volna. Kezdtem aggódni, nehogy betörők lennének. Ki néztem a a kertre néző ablakon, de nem láttam senkit. Felöltöztem és kimentem, megnézni mi lehet ez az egész.
2013. nov. 21. 23:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Körülnéztem mindenhol, de ismételten semmi, de a hangot megint halottam. De mivel nem láttam semmit, gondoltam bemegyek, de hirtelen nem bírtam mozdulni. Ebben a pillanatban teljesen pánikba estem. Ahogy írom ezt, kiráz a hideg is, ha belegondolok. Egyszerűen semelyik végtagom nem bírtam mozgatni, kicsit olyan érzés volt, mikor a karunkon alszunk el és reggelre teljesen elzsibbad és nem tudjuk mozgatni, csak az esetemben ez az érzés az egész testemben. Az utolsó amire emlékszem, hogy a semmiből vakító fehér fény vesz körül, aztán sötétség. Reggel a feleségem talált rám a kerti kapu előtt. Teljesen rosszul voltam, kivert a veríték, émelyegtem, később hánytam is. Azóta nem bírok esténként aludni. Nem bírom feldolgozni ezt az egészet. Vagy egyáltalán elhinni, hogy megtörtént. Tudom, hogy, most jönnek majd az olyan emberek, akik kinevetnek, lehülyéznek, de itt névtelenül feltehetem a kérdésem, anélkül, hogy bolondnak gondolnának. Bármilyen tanácsnak, segítségnek örülök. Sem alkoholt, sem kábítószert nem fogyasztok, mielőtt valaki tenne hasonló megjegyzést. Még egyszer nagyon hálás lennék minden segítségért.
2013. nov. 21. 23:14
 2/9 anonim ***** válasza:
Mond meg a nejednek, hogy amit behívott az ostoba féktelen sötétségében, azt takarítsa el, ha nem akar ennél is nagyobb problémát mint ami most van nálad.
2013. nov. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Keresel szakit, aki tud ebben segíteni?

Én nem ismerem ezt a területet, de ismerek olyat, aki ért ehhez, illetve szerintem szellemgyógyászt/szellemsebészt is kereshetsz a neten, szerintem nekik is az asztaluk.

2013. nov. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
404-es segít!.
2013. nov. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És pontos mi a problémád? nyilván képzelődtél arra lennék kíváncsi, hogyan következtettél arra, hogy földönkívüliek állnak a háttérben keres fel. egy pszichológus szakembert mert ez nem normális
2013. nov. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy nem képzelődtem. Orvoshoz rendszeresen járunk a családdal, és semmilyen pszichológiai problémám sincs. Alvajáró sem vagyok, ha esetleg valaki erre gondolna.
2013. nov. 22. 11:52
 7/9 Evele123 ***** válasza:

Szia kérdező!


Én nem tartom magam semmilyen szakértőnek, de velem is történt már hasonló, csak több emlékem maradt meg róla (nem sokkal több)


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__2753..


Vannak földönkívüliek, akik kísérleteznek az emberekkel, csórnak a génállományunkból, hogy a sajátjukat felfrissítsék.

Egy ismerősömet pár éve úgy vitték el az idegenek, hogy vissza már csak a teraszra rakták. A teraszajtó be volt zárva belülről, kívülről nem volt nyitható és a haverom meg bekopogott a saját lakásába. Az anyukája majd elájult, amikor a saját fiát kint látta a zárt teraszon.

Elmondásod alapján (de ez csak találgatás) pl. a kis szürkék vihettek el. Elég undokok tudnak lenni, nem a kedvességükről híresek (hírhedtek).

Én is csak kinevettem előtte az "ufós" sztorikat, de már nem teszek ilyet.


A szkeptikusok meg úgy vannak vele, hogy alvási paralízissel lerendezik az egészet, ja és hogy ufókok nem léteznek...

2013. nov. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Evele123 ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__5045..


Még ez is itt van, ez egy visszaemlékezés...

2013. nov. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Evele

Ha egy műhold van a testemben ami este kijön a hátsó részemből akkor melyik faj vitt el?

2013. nov. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!