Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet a baj? 16/F és...

Mi lehet a baj? 16/F és fitymaszűkületem is van, tehát nem igazán tudom tisztítani a péniszem. Orvoshoz fogok vele fordulni

Figyelt kérdés
Ma hazaértem iskolából és a péniszem elkezdett fájni, majd éreztem hogy vmi ragadós cucc folyik ki belőle. (Már volt ilyen korábban) Aztán maszturbáltam, minden ment ahogy szokott, majd utána wc-re mentem, ahogy szoktam. Ott távozott még sperma a vizelettel együtt. Pár perccel később elkezdett viszketni a péniszem, és éreztem, hogy pisilnem kell. Ki is mentem. Ám utána nagyon fájt, égett. Mi lehet a baj?
2013. nov. 13. 17:49
1 2
 1/15 II.Dartheon ***** válasza:
100%

hali!


Nos... fájt, égetett.. hmm nem akarlak megijeszteni, lehet begyulladt vagy ilyesmi; és igen, jó ha mész dokihoz..


Amúgy fitymaszűkület az gondolom nem most alakult ki, ha nem jóval régebben..

2013. nov. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Begyulladt. Tényleg orvoshoz kell fordulni. És a fitymaszűkületet is kezelni kell, lehetőleg sürgősen, mert a te korodban most már lassan párkapcsolatba fogsz keveredni, ahhoz már okénak kellene lenned ott lent. A parafimózis nem jó játék, szerintem nem akarsz olyat :(
2013. nov. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tudom. Focizom is 2 meccsünk van hátra. Annak vége és úgy tervezem hogy téli szünet előtt kiveszek vagy 2 hét pihenőt,megbeszélem itthon is. Elmegyünk az orvoshoz megmondja mit kell tenni,és a gyógyulás ideje a 2 hét + a téli szünet kb elég szerintem. (Nem szeretném ha megtudnák az ismerőseim a problémám). A gyulladást hogy lehet kezelni?
2013. nov. 13. 18:00
 4/15 anonim ***** válasza:
Milyen szükület, hogy kiverni azért tudod, tisztitani nem?
2013. nov. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Addig húzom míg engedi.
2013. nov. 13. 18:09
 6/15 anonim ***** válasza:

Bármilyen szűkülettel ki lehet verni .Megvan ennek a módja .A következőt tudnám tanácsolni.Vegyél injekciós fecskendőt,és betadin oldatot.Fürdésnél a bőr alá is nyomass be vizet,igy ki tudod mosni ott is .Fürdés után is betadin fertőtlenitőből is egy keveset.Majd neogranormonnal is kend be .Először csak megvizsgál a doki,és ad időpontot a műtétre ,ha szűkséges. Ezt az időpontot úgy kell megválasztani,hogy a műtét már a szünet

első napjára essen.Ez 1 hét alatt nem fog megyógyulni.

Akik tudják ezt, a nyári szünet elejére szokták tervezni,ekkor van több idő arra,hogy isibe járásnál már gyógyult legyen .

2013. nov. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
2 hetet kibír szerintem. aztán kiíratom magam jó sokáig. És hadd gyógyuljon.
2013. nov. 13. 18:30
 8/15 A kérdező kommentje:
Nekem a körülmetélt is tetszik.:D Bár ha nem muszáj egyértelmű,hogy nem metéltetem körül. Nem parázok csak attól,hogy kitudódik.:D
2013. nov. 13. 18:32
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Hat a gyulladast mindenkeppen meg kell oldani.


A kerdes viszont az lenne, hogy megis mennyire tudod hatrahuzni (lankadtan, mereven). Ha megy azert valamennyire, akkor eleg jo esellyel lehet nyujtassal javitani a szukuleten amivel elkerulheto a nehany hettol akar nehany honapig is tarto felepules problemaja.

2013. nov. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
egy hét után tesiztem, és egy napot nem hiányoztam a suliból... amúgy nem világvége, második nap (vasárnap) már csak viszketett, hogy minden seb, varrat felszívódjon az tényleg több idő, de focizol nem úszol. jah, és sztem max három napra írnak ki
2013. nov. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!