Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Elrejtik előlünk a Marsot?...

Elrejtik előlünk a Marsot? Városokat takar el a NASA? (VIDEOKKAL)

Figyelt kérdés

David Vose készített egy videót, melyről biztosan állítja, hogy “nem vicc”, és azt is mondja, hogy a látható kép valós, és hogy mindez felfedi a hatalmas NASA leplezést az eredetileg a Marsról érkező képeken.


Ime az újabb szenzáció a marsról ! Eddig megtudhattuk, hogy elmeszesedett Iguánák, Gyíkok, Dínók, csontvázak és egyéb kisállatkák pl pockok vannak a mars felszínén, ami amiatt van, hogy ott éltek réges régen és elmeszesedtek amikor elsivatagosodott a bolygó vagy atomtámadás során ott maradtak.


Most azonban egyre világosabban látszik, hogy városokat rejt a mars. Percival Lowellnek igaza volt a marsal kapcsolatban, hiszen, ha csatornák vannak, akkor városoknak is kell lenniük. Hát most megtalálták őket.


Ezt figyeld...


[link]


Ilyen a mars felszíne [link]


Mit szólsz ehhez? Mikor fedik fel a kormányok, hogy végig hazudoztak? Most már világos előtted, mint a nap, hogy a marslakók ma is lakják a marsot?



2013. nov. 28. 00:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/87 anonim ***** válasza:
12%

"Ennyi idő alatt végig sem lehett olvasni a cikket meg nézni a videot. "


Persze, hogy nem nézik meg a videókat, mert nem is érdekeli őket, kötözködni vannak csak itt .


Amúgy viccen kívül a Google Earthban már én is láttam olyan elretusált homályos dolgokat, mint ezek, mind a Holdon mind a Marson . Nem lehet pillanatnyi teleszkóp hiba sem, mert egy hét múlva ugyanúgy nem látszódott semmi azon a területen . Érdekes a két videó is, bemutatja, hogy már folyékony vizet is találtak ott : egyszer a robot kameráján jelentek meg vízcseppek, másszor időszakos folyókat is felfedeztek ott, kitérnek a felszín alatti lehetséges melegvizű folyásokra stb szóval érdemes megnézni .

Azt én se hiszem, hogy van ott őshonos intelligens élet, de könnyen elképzelhető, hogy a múltban volt és ezeknek a romjai a sivatag alatt vannak, vagy nagyobb homokviharok után bizonyos részei felkerülhetnek a felszín fölé .

2013. nov. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/87 anonim ***** válasza:
10%
Én tudom,hogy léteznek nem egyszer volt dolgom velük. ezek ékes bizonyítékai a földönkívüliek létezésének a szkeptikusok vakok nem kassák a fátol, az erdőt ideje lenne belelátni azt,hogy nem vagyunk egyedül a NASA elakarja titkolni az az idegenek létezését
2013. nov. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/87 anonim ***** válasza:
76%

"Ilyen a mars felszíne [link]


Az agyad ilyen, nem a Mars felszíne...


Nem lehetne a paranormal.hu címet is az elemgétéefy.com címére juttatni? Még annak is több értelme volt, mint ennek a humbuggyűjtő oldalnak.

2013. nov. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/87 anonim ***** válasza:
84%
Bakker! Én mán tegnap este a csillagokat sem láttam!!!!!!!! Azokat is eldugták!
2013. nov. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/87 anonim ***** válasza:
77%

Elrejtik előlünk az igazságot!


Nemrég kiszivárgott, hogy a Mars járó által készített fényképeket retusálták!

A NASA által nyilvánosságra hozott, retusált verzió:

[link]


És az eredeti:

[link]


Na ehhez mit szóltok, szkeptikusok? Semmit, mi? Gondoltam.. Pedig ez az igazság: Elvis és Jimmy nem haltak meg, hanem a Marsra költöztek! Ez a történelem legnagyobb összeesküvése, de most minden kiderült!

2013. nov. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/87 anonim ***** válasza:
92%
Kennedy, Ghandi, Petőfi és Kurt Cobain pedig csak azért nem látszik a képen, mert Cobain tárat ürít, a többiek meg pont pókeroznak.
2013. nov. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/87 anonim ***** válasza:
29%
Az idegenek létére számos bizonyíték van csak,hogy a szűk látószögű szkeptikusok ezt soha nem fogják megérteni a NASA folyamatosan eltitkolja az idegenek létét az amerikai kormány már évtizedek óta,kapcsolatban van a földönkívüliekkel Az USA eltitkolja az idegenek létezését mert nem akarják,hogy pánik törjön ki Az emberek közt és Az itt élő földönkívüliek életét felborítva valamilyen rasszizmus alakuljon ki Az idegenek iránt azért nem hozzák nyilvánosságra a létüket pedig számos technológiai fejlesztés tőlük származik például: a kommunikációs eszközök számítógépek stb.
2013. nov. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/87 anonim ***** válasza:
85%

#27:


De hiszen ez butaság! Miért blamálod magad ilyesmivel?

2013. nov. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/87 anonim ***** válasza:
47%
Én évek óta tartom a kapcsolatot Az.idegenekkel legtöbbször éjjel látom őket,amikor felnézek az égre,de az emberi faj annyira szűklátókörű,hogy Azt gondolja egyedül van a világegyetemben és ezért sem tudják feldolgozni más idegen.fajok létezését én nem hiszem én tudom,hogy léteznek nem minden ember lenne képes Azt felfogni,amit én átéltem ezért is tagadjátok szkeptikusok az MF létezését pedig az MF kapcsolatban van velük évtizedek óta!
2013. nov. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/87 Szecsői Tibor ***** válasza:

#21 "Persze, hogy nem nézik meg a videókat, mert nem is érdekeli őket, kötözködni vannak csak itt . "

Ehhez elég volt elolvasni az itteni posztot, annyira marhaság. Csillagászati, planetológiai, fizikai és képfeldolgozási szempontból egyaránt. Nyilván trollkodik a kérdező egyébként, csak ezt te nem látod, láthatóan.

#27 Te meg az írásjelek létét titkolod el meglepő hatékonysággal, a különbség az, hogy azok biztosan léteznek. Én már láttam többet is.

Hihetetlen, hogy még mindig komolyan gondolják sokan ezt a "jajjatudósoktudjákcsakeltitkoljákjajj" témát.


Értem én, hogy sokan hisznek abban, hogy nem mi vagyunk az egyetlen értelmes faj az Univerzumban, többek közt én sem mondtam azt sosem, hogy de. Még azt is megértem, hogy az UFO-s dolgot sokan komolyan veszik, annak ellenére, hogy én nem. De azért ez már erős.

2013. nov. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!