Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Omnec Onec A Vénuszról jött?...

Omnec Onec A Vénuszról jött? Lehet élet a Vénuszon magasabb dimenzióba?

Figyelt kérdés

A szerző, Omnec Onec, 1955-ben gyermekként egy űrhajóval a Vénuszról a Földre jött és itt egy földi családban nevelkedett fel. Életrajzában a Vénusz-lakók történelméről, filozófiájáról és kultúrájáról is tudósít, akik évezredek óta bolygójuk asztrális síkján élnek. Omnec beszél ottani első életéveiről, majd elmagyarázza, hogy miért és hogyan jött ide, és hogy milyen feladatot kellett elvégeznie itt a Földön.


Ez maga nemében egyedülálló dokumentum egy mesés asztrális világról, amely spirituális tanításaival megvilágítja létünk értelmét, és megmutatja nekünk ez a könyv azt is, hogy hogyan léphetünk túl már most korlátozott fizikai létünkön.


[link]


[link]


[link]


Mit szolsz a leírtakról? Eszerint csak a régimódi, földhözragadt, begyepesedett emberi gondolkodás ragaszkodik ahhoz, hogy anyagi 3D-os testeket, lényeket keressen a világban, mert mi csak ezt ismerjük és a tudásunk megköti a szabad gondolatokat !


Mindenhol keressük az életet távoli galaxisokban rádióhullámokkal és nem találunk anyagi lényeket, viszont mint kiderül már a legközelebbi bolygón is van élet, csak nem 3D-s anyagi. Ezekről mit szólsz? Hogyan bővítenéd ki a SETI kutatását?



#tudomány #UFO #vénuszlakók
2013. nov. 28. 17:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Omnec Onec fizetett vámot, amikor belépett a Föld légterébe? Ha nem, feljelentem!
2013. nov. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

ha ez igaz lenne, akkor egy szigorúan titkos katonai bázison faggatnák a titkairól, aztán élete végéig, fogoly lenne.

nem hogy könyvet írna...persze, a nasa meg tétlenül nézi, h vki a vénuszról jött, ők meg szerencsétlenkednek a holdra szállással, meg hordozórakétákkal:)

meg volt a ma esti trollkodás, köszönjük szépen:)

2013. nov. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

elolvastam az agykontroll tanfolyamokon oktatott villámolvasás módszerrel, mindkét könyvet.

semmi konkrétum nincs benne, csak egy fantazmagória.

azért többet vártam volna , ha már a vénuszról jött, és földönkívüli tudása van, akik állítólag jóval fejlettebbek is nálunk.

na, ehhez képest, kaptam egy lagymatag regényt, ami még scifinek sem nevezhető.

2013. nov. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ennek az Omnec Onec - nek ezt így csípőből el kell hinnünk, ellenkező esetben hitetlen, szűk látókörűnek leszünk kikiáltva? Ő a Vénuszról jött. Aztán közben, hogy kiderült, a Vénuszon elég "rossz a levegő", most már egy másik dimenzióban létező Vénuszról jött. Így könnyű.
2013. nov. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én arra gondolok, hogy a NASA vagy CIA azért nem csap le a lányra, mert korlátoltak, a saját tapasztalataikból indulnak ki. azt hiszik csak testi élet van
2013. nov. 30. 17:03
 6/13 anonim ***** válasza:

Kérdező:Most tényleg teljesen őszintén kérdezem,és legalább fele ilyen őszinteséggel válaszolj!Ha most belekezdenék az ellenkező tábor véleményét írni,a te állításod ellen,akkor lenne esélye hogy belátod a tévedésedet?


Nem azt mondom hogy biztosan tévedsz ,meg lehet az esélye hogy képes vagy bizonyítani.De csak hipotetikusan,ha én nekem lenne igazam,és ezt leírnám,akkor te képes lennél belátni a tévedésed?

2013. dec. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hogyne kedves Mőbiusz szalag énmindent meghallgatok !
2013. dec. 1. 12:29
 8/13 anonim ***** válasza:
30%

Rendben.


Először is:A kérdésed alapkoncepciója az hogy van élet (méghozzá összetett) élet a Vénuszon.

Én már ezt helytelennek látom,mivel a Vénusz tökéletesen alkalmatlan az élet hordozására.A Vénusz keringése (az az idő ami alatt megtesz egy egész utat a Nap körül) még a forgásánál is gyorsabb.239 nap azt hiszem.A tengely körüli forgása meg 247 nap körül van.Szóval olyan isszonyatosan lassan forog a bolyhó hogy egyes területek hónapokig sötétségben,mások meg hónapokig szürkületi homályban vannak (erre még kitérek).A lassú forgás következtében gyakorlatilag érzékelhetetlenül gyenge mágneses tere van.Ez kitenné a felszíni élőlényeket az állandó kozmikus töltött részecskék bombázásának.

A Vénusz továbbá egy rettentően vastag légkörrel rendelkezik.Ezen okból nem is lehet optikai távcsövekkel megfigyelni a felszínt.Pont ezért a látható fény se jut le,ezért az egész nappali oldal is olyan sötét mintha hajnal/szürkület lenne.

A légkör vastagsága továbbá azt is eredményezi hogy mérhetetlenül nagy a nyomás a felszínen.Körülbelül 90X-ese,amit mi ki se bírnánk.A Vénuszon 50 km-es magasságban van nagyjából a földinek megfelelő nyomás.

A Vénusz legnagyobb problémája viszont a hőmérséklete.A felszínen nagyjából egységesen 400 fok körüli a hőmérséklet.A szerves vegyületek már 100 fok környékén szétesnek.A légkör főleg szén-dioxid és nitrogén,szóval az oxigént igénybe vevő reakciók ki vannak zárva.

A bolygó a vastag kérge miatt nagyjából teljesen szubdukció mentes.Ezért a felgyülemlő hő miatt a kéreg megolvad,így mindenhol hatalmas vulkánosság,mint felszíni lávafolyások alakulnak ki.

De még lehetne mondani hosszasan és ennél részletesebben is a borzalmas körülményeket.Mint például a teljesen száraz felszín,a légkör magas kén és kénsav tartalma,és még hasonlók.


Szóval mondhatom hogy az állításodat alapjában cáfoltam.


De várjunk,csak most olvasom hogy nem is ebben a dimenzióban gondolkodsz.Nos a dimenzió olyan terület amitől megőrülök.Egyik matek karos ismerősöm beszélt róla egy előadásban...az előadás végén teljesen hülyének éreztem magamat,mert annyira bonyolult,és annyira matek központú hogy nem értette.A végeredmény az volt,hogy említette:"A matematikai modellek szerint csak 3 idő és egy tér,illetve 1 idő és 3 térdimenzióban vannak stabil részecskék.A magasabb dimenziókban és a 2D-ben szétesnek."Szóval értelmetlen áttolni a problémát magasabb D-kbe.

Négy D-ben például minden csomót el lehet tolni egy negyedik térdimenzióba úgy,hogy azok mind kibogózhatóak.Szóval 4 D-ben például nem lehet cipőt kötni,vagy még nagyobb probléma hogy a fehérjék ágas bogas szerkezete is szétesne.Szóval a mi dimenziónkon,és az elméletileg lehetséges 1 tér D,3 idő D dimenzión kívül nincs élet.


Az említett hölgy műve pedig...Ezek egyszerűen csak arról szólnak hogy ne legyél bánkodó,lásd a szépet,és legyél motivált.Ehhez neked miért kell idegeneket belekeverni a dologba?Erre én durván már 12 évesen rájöttem,mert észrevettem hogy a múlton rágódni értelmetlen.Aki ezt valami nagy nagy titoknak hiszi,az még nem gondolkodott el istenigazából az életén.


A SETI-t meg ne keverjük bele,az egy tudományos kutatás,ez meg egy tudománytalan regény.

2013. dec. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=lUjoKeu6o5w


Az előadó egyetemi tanár,asztrobiológus és a magyar csillagászat egyik kiemelkedő alakja.

2013. dec. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Honnan tudod mi van 3D-on felül ? Nem is voltál ott. Ember nem volt ott. a tudomány is csak spekulál a matek meg csak fikció, ezzel a fizikának kell foglalkoznia az meg csak találgat
2013. dec. 1. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!