Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A naprendszer bolygóin és...

A naprendszer bolygóin és holdjain lehet intelligens élet?

Figyelt kérdés

Lehet-e élet ezeken?

Például ezen:

[link]

Igencsak keveset tudunk róla!

Mondjuk ha nem is a felszíni, hanem felszín alatti?

Pl. a Vénusz tűzforró, de a felszín alatt lehet élet?


Azon gondolkoztam nem-e lehet az, hogy bizonyos holdakon/bolygókon vannak földönkívüli bázisok. Így ez olyan nekik, mint egy megálló. Innen küldik a gépeket a Föld látogatására. Gazdaságosabb és egyszerűbb mintha X fényévnyiről jönnének mindig, nem?


Bár az a baj, hogy csak magunktól tudunk kiindulni, de lehet van olyan intelligens faj akinek kevesebb oxigén is elég vagy nagyobb forróságot bír ki.


Szerintetek?



#Hold #bolygó #földönkívüli #naprendszer #naprendszerben élet #idegen bázisok #ufo bázisok
2013. nov. 26. 19:27
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
3%
Én úgy tudom, hogy a vénusz felszínén is van élet, de egy másik dimenzióban.
2013. nov. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim válasza:
10%

Az egész galaxisban nincs intelligens élet...

Amúgy van az a bolygó, ami full jégpáncél, de alatta víz van.

Talán az Európa vagy a Ló.

A lényeg, h ott nagyon gyanítják, h van élet.

2013. nov. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon-nagyon kicsi a valószínűsége.
2013. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
54%
Lehetséges, ahogy az is lehetséges, hogy szellemek passzolgatják egymásnak a popcornt miközben nézik milyen átszellemülten recskázol...
2013. nov. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Lehet a tudományba kellett volna rakni, ott okosabbak vannak és hozzáértők, nem laikus szkeptikusok és ezósok..
2013. nov. 26. 20:16
 6/42 anonim ***** válasza:
26%

Úgy van ahogy a második is írja. A Jupiter egyik holdján a jégpáncélja alatt valószínűsíthetően van élet. Hallszerű lények lehetségesek.

Talán még a Marson is lehetne találni kis baktériumokat a jég alatt... De nem valószínű, hogy valaha is beindul náluk az evolúció.

Régebben a Vénuszon lehet élet, mivel vizes bolygó volt a feltételezések szerint:

"Olyan meleg van a felszínen, hogy az egyes feltételezések szerint a felszínen valaha létezett, a földihez hasonló óceánok régen elpárologtak. A helyén csak sivatagszerű síkságok és szikladarabok maradtak. A leginkább elfogadott elmélet szerint az elpárolgott víz kivált, és a bolygó mágneses terének hiányát kihasználva a napszél szétterítette az űrben a hidrogénrészecskéket."

[link]

2013. nov. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
45%
Nincs intelligens élet a naprendszeren belül máshol.
2013. nov. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

A Jupiter holdja, az Európa, amiről nem tudjuk biztosan, mi van a jég alatt, úgyhogy óvatosan a kijelentésekkel, hogy máshol nincs élet, még lehet, hogy van. Persze nem valószínű, hogy intelligens.

A másik hold meg Ió, nem Ló. :)

Esetleg még sok sok idő múltán szóba jöhet a Szaturnusz Titánja, van rajta minden, ami kell. Légkör, évszakok, "eső". Persze az a folyékony valami a felszínén földgáz, nem víz, de legalább szerves. :)

Amúgy régen engem is foglalkoztatott ez, hogy azt mondják pl. hogy a Mars felszínén nincs élet. De mi van a felszín alatt? De már kinőttem belőle.

2013. nov. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Köszi az új válaszokat! :)


Engem kicsit azért érdekel, mert a régi ufós történetekben azt mondták az idegenek hogy a naprendszer bolygóján élnek/vagy ott van bázisuk. Én azért még egy talaj alatti bázist el tudnék képzelni az itt körülöttünk lévő bolygók közül. A Holdnál meg sok anomáliát és fényjelenséget láttak már.

De azért kérdeztem hol merülhet fel alapból élet a naprendszeren belül mert érdekelne az is.

2013. nov. 26. 21:08
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Én valószínűleg tartom a földönkívüliek létezését akár baktériumok formájában is, amíg nem tudjuk biztosra csak valószinűsíthető a létezésük illetve nem létezésüket a naprendszerünkben.
2013. nov. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!