Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » János UFÓs élményei lehetnek...

János UFÓs élményei lehetnek valósak?

Figyelt kérdés

Először is ha megnézed a videot, tedd félre az előítéleted és szkepticizmusodat.


Nagyon sok ókori törzs tűnt el nyomtalanul pl a Maják is. Olyan nagyon fejlett tőrzsek, akiknek a korabeli legfejlettebb civilizációjával rendelkeztek, még európánál is fejlettebbek voltak.


Lehetséges, hogy ezek az eltűnt tőrzseket, egyszerűen az UFÓk UFÓkat adván nekik kitelepítették a világ egy másik helyére. János állítása szerint találkozott az ősökkel.


Nagyon sokan mondjátok, hogy az idegenek miért mindíg emberszerűek ? Hát ezek az idegenek akik ezt a ciprusi tőrzset elvitték nem emberszerűek, mert hat szemük van.


Nézd végig ! János le is rajzolja az UFÓKAT.


http://www.youtube.com/watch?v=5OWuXD5clOs



2013. nov. 28. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
már nagyon unalmas vagy a nelli nénivel és jános bácsival
2013. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha én lerajzolom a medvedisznóembert akkor hinnél nekem?
2013. nov. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

János bácsi a Maúnika showból nagyon hiteles forrás ám! -,-

Akkor ennyiből mondhatom, hogy engem elvittek a lumbulábiak és elmondták nekem a neutrínó-hűmicsodaizé energiapajzs működési mechanizmusát. Erre mit lépsz?

2013. nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
2013. dec. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Így múlik el a világ dicsősége. Pataki Attila egy szintre került Jánossal.
2013. dec. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 DarkLantern ***** válasza:

Nos, a majákat nem nevezném törzsnek, inkább birodalom volt az mintsem törzs.

Az ufos rész:nem néztem végig a vidit, addig néztem míg meg nem láttam Maunikát, a vendégeit nem nevezném sem Einsteinnek, sem Nietzsche-nek.

A maják pl nem eltűntek hanem jöttek az új világ hódítói (spanyolok) és lazán lenyomták őket, a jobb fegyvereikkel.

No meg ugye a járványok, azok is hamarabb tüntetnek el egy civilizációt mint egy UFO flotta. Nyomtalanul sem tűntek mert mert ugye maradványokat csak találtak a kutatók. Az hogy már nem létezik a maják birodalma nem ufo-kra vezethető vissza, egyszerűen a legtöbb birodalom idővel eltűnik, elfoglalja egy másik birodalom.

János pedig pont olyan ember aki pénzért/szereplésért megtesz bármit. Vagy csa khülye és palira vették

2013. dec. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!