Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Dogon törzs a bizonyíték,...

A Dogon törzs a bizonyíték, hogy a múltban a földönkívüliek beleavatkoztak az emberi fejlődésbe?

Figyelt kérdés

Ez a törzs a mai Mali területén él, és a hihetetlen eredetmondájukról ismertek . Ez a mítosz a mai ufológia fontos alapköve .

Eredetükről és szokásaikról röviden : körülbelül a középkor tájékán vándoroltak a jelenlegi lakóhelyükre, főleg állattenyésztéssel foglalkoznak, primitívek, írni olvasni nem tudnak és sárból készített kunyhókban laknak .


Hagyományaik szerint nagyon régen egy bizonyos földönkívüli faj (ezt nem én magyarázom bele ők állítják) szállt le hozzájuk az égből, és avatkozott bele életükbe . Állításuk szerint ez a faj a Szíriusz csillagképből érkezett, kétéltű volt és ők csak Nommo-nak nevezték őket, a találkozást meg is örökítették számtalan barlangrajzon .

Innentől kezd a helyzet bonyolódni . Ugyanis ez a primitív kőkori szinten lévő törzs már évszázadokkal ezelőtt tisztában volt azzal, hogy a Naprendszer bolygói a Nap körül keringenek, ismerték a Jupiter holdjait, a Föld forgását és hogy végtelen számú egyéb csillag is létezik .

A Szíriuszról is pontos elképzeléseik vannak, ismerik a keringési pályáját, tudnak a társcsillagáról és arról, hogy 50 év alatt kerüli meg a Szíriuszt . A kultúrájuk részéhez hozzátartozik az ehhez kapcsolódó 50 évenként megrendezett ünnepség is .

Érdekesség még, hogy a tudósoknak csak 150 éve sikerült bizonyítani a dogon törzs Szíriuszról való állításait . De vajon honnan tudhatott ez a népcsoport ilyen pontos információkat ? Lehetetlen, hogy csillagászati úton jutottak hozzá, de akkor hogyan ? Te meg tudod magyarázni ?

[link]


2013. nov. 29. 14:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
0%
Annácska ezeknek hiába magyarázod nem értik meg,hogy a földönkívüliek köztünk élnek az ezotéria tele van szkeptikusokkal és kételkedőkkel amikor én felnézek az égre látom az ufókat elhaladni
2013. nov. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
41%
414! én meg láttam álmomban megmentetted az életemet!
2013. nov. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
88%

annácska, ezeknek a primitív népeknek nem pontos tudása van, hanem hiedelem rendszere, ami mítoszokból mesékből táplálkozik...

megvizsgálták őket antropológusok, és társadalom kutatók, és találtak vmi furát a hitrendszerükben, és mindjárt rá is húzták a vizes lepedőt, idegen ivadékok.

erről szó nincs, az összes elméletet amit olvasol róluk, mind utólag hozzá illesztették ehhez a néphez, így a gugli ehhez hasonló elméleteket dobál ki...de ha nem csak az első pár oldalt nézed meg, tudományos magyarázatot is találsz, csak ugye arra már a kutya sem kíváncsi, mert mindenki mint te is, csak az ufokat várja az égből.

2013. nov. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
0%
látod Anna,erről beszéltem a szkeptikusok csak körbe magyarázzák az egészet képtelenek logikusan gondolkodni aztán jön a tagadás,de ne is figyelj rájuk hiszen tapasztalatlan esendő emberek. csak rám hallgass léteznek higgy nekem.
2013. nov. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon jellemző az ufo-hívőkre. A monda, legenda, mítosz, nekik már megkérdőjelezhetetlen bizonyíték. No komment.
2013. nov. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
11%
dexter_morgan ne sértegess minket képtelenek vagytok a logikus gondolkodásra a szkeptikusok már csak ilyenek tagadjátok az ufok létezését. mindenáron
2013. nov. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
86%
Ha valami nem létezik, azt nem lehet tagadni :) Ennyi.
2013. nov. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

3# Hogy illesztették volna hozzá ? Szerinted a tudósok odamentek és megmondták nekik, hogy mától ebben fogtok hinni és kész ? Ugye ezt te se gondolod komolyan ...

Linkeld már be légyszíves azt a tudományos magyarázatot amiről beszéltél, engem érdekelne .


5# Oké, de akkor te hogy magyarázod a dolgot ?

2013. nov. 29. 17:44
 9/36 anonim ***** válasza:
0%
dexter_morgan honnan tudod,hogy nem létezik? mindegyik cikkre csak legyintetek, legyen annak bármilyen valóságalapja mert rajtatok kívül mindenki hazudik? nem gondolod, hogy ez egyirányú nem lássátok Az összefüggéseket azt sem vennétek észre,ha szembe jönne veletek egy földönkívüli
2013. nov. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
0%
"hogyha"
2013. nov. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!